Wpis z mikrobloga

@fajny_kapelusz: argumenty - w sensie, ze jedna telewizja jest publiczna, a druga prywatna? To ten jedyny argument, ktory akurat w tej dyskusji nie ma znaczenia?

- jak miał ci podać krytykowanie po przez tvn z ostatnich lat jak od ponad 8 nie są u władzy?


@fajny_kapelusz: gosciu OMG
Ochojska co chwile pluje na Polske, ze SG zabija na granicy, Sterczewski biega z siatka przy granicy, glosowanie za wszystkimi socjalami ramie
masz zobacz sobie:


@93michu93: zobaczyłem, gdzie te niewygodne maglowanie pisowców przez mazurka o którym kłamałeś? wiesz chociaż że to co wkleiłeś nie jest nawet wywiadem i nie ma tam żadnej osoby trzeciej? xD
oczywiście czekam nadal na;

poproszę o mój cytat odnośnie mazurka w 2015, znowu będziesz udawął że nie widzisz pytania?

męczące jest już to że ciągle kłamiesz, przyłapany na kłamstwie udajesz że nie widzisz, a to że z braku
zobaczyłem, gdzie te niewygodne maglowanie pisowców przez mazurka o którym kłamałeś? wiesz chociaż że to co wkleiłeś nie jest nawet wywiadem i nie ma tam żadnej osoby trzeciej? xD


@Deska_o0: nie, wkleilem randomowy link z neta. Po tej odpowiedzi juz nie kontunuuje dyskusji, nie ma sensu
@93michu93: dyskusji, a to dobre xD
jedyne co robisz to kłamiesz oraz próbujesz przypisać autorstwo części bzdur które sobie wymyśliłeś mi, przez cały czas nie podałeś nawet jednego argumentu który byłby oparty na faktach, o jakimkolwiek przykładzie nie wspominając, choć kłamałeś że masz ich bardzo wiele, naprawdę przykro się patrzy na tak zaprogramowane owieczki bez własnego zdania powtarzające brednie które im wmówiono bez chwili refleksji czy to przypadkiem nie są bzdury,
@Deska_o0: conz tego że prywatne, puszczają w publicznej telewizji na cały kraj, wypadałoby mieć chodź trochę rzetelności dziennikarskiej krytykując TVP info, bo tak to zwykła hipokryzja.
Głos na konfederacje pójdzie całą 8 osobową rodziną. A wy cielaki glosujcie dalej na PO a za 8 lat będziecie głosować na PIS i tak w kółko.
@Deska_o0 czyli żeby dziennikarz był rzetelny i bezstronny potrzebuje mieć kaganiec na mordzie w postaci prawa bo inaczej nie będzie potrafił być dobrym dziennikarzem? zajebista logika
conz tego że prywatne, puszczają w publicznej telewizji na cały kraj, wypadałoby mieć chodź trochę rzetelności dziennikarskiej krytykując TVP info, bo tak to zwykła hipokryzja.


@RobertinoIncelino: przetłumacz na polski i mnie zawołaj

Głos na konfederacje pójdzie całą 8 osobową rodziną.


@RobertinoIncelino: spoko, skoro podoba ci się to co zrobił pis z tym krajem, zapewnij im trzecia kadencję

A wy cielaki glosujcie dalej na PO a za 8 lat będziecie głosować
@Stalionnn: Ale sie chlopie zesrales o tego Memcena. Tak, Krasko debil sie skompromitowal wczoraj, ale Memcen tez mogl inaczej do tego podejsc, a nie pieprzyc o tym, ze cos jest wyrane z kontekstu. Ciekawe jak Slawkowi pojdzie w tej rozmowie po Wiadomosciach w TVP - a czekaj, nie, szczujnia TVP do ktorej sie dokladamy co rok na prawie 3mld pln go nie zaprosi. Jak mozesz porownywac tvp z tvn, gdzie w
@jan_zwyklak: za własne pieniądze to ksiądz może ruchać kogo chce skąd to oburzenie towarzyszu? Kraśko też chla za własne pieniądze i jeździ po pijaku samochodem to może robić co chce nawet srać po Tobie nie?
czyli żeby dziennikarz był rzetelny i bezstronny potrzebuje mieć kaganiec na mordzie w postaci prawa bo inaczej nie będzie potrafił być dobrym dziennikarzem?

@trueself: ale dlaczego dziennikarz prywatnej stacji miałby być bezstronny? publicznej zobowiązanej do bezstronności, ok rozumiem, ale prywatnej zwłaszcza takiej jak tvn który z obiektywnością nie ma nic wspolnego? nie bardzo rozumiem skąd takie założenie, rozwiniesz?
co do rzetelności to zgadzam się powinien być każdy jeden niezależnie od stacji/preferencji,
@c_t_bolton: to bardzo proste niech opozycja zrobi jakikolwiek program wyborczy i niech wygra z PiS to proste tylko że Rudy będzie z dziećmi piątki zbijał zamiast zrobić coś więcej. Była szansa żeby wygrać ale rudy jest za głupi na to.
Oczywiście ma prawo nie być bezstronny, ale niech się wtedy nie nazywa dziennikarzem.


@trueself: ale zdradzisz w końcu skąd wytrzasnąłeś tą bzdurę o bezstronności dziennikarzy w prywatnych subiektywnych mediach? chyba oczywiste że stronnicze media nie zatrudniają takich osób, ale znowu się do tego odnosisz jak do faktu, ja ponownie pytam o źródło, a ty ciągle udajesz że nie widzisz pytania
rozumiesz chociaż że ja nie napisałem nawet jednego pozytywnego słowa o