Wpis z mikrobloga

TVN to taki sam ściek jak TVP


@Stalionnn: tylko w zakutych konfederackich łbach, wiesz że ustawa o radiofonii i telewizji zobowiązuje TVP do bezstronności? pewnie nie wiesz, nie pisałbyś takich głupot. Wiesz że ustawa o radiofonii i telewizji nie ma żadnych wymagań co do pluralizmu dla prywatnych stacji? tego pewnie też nie wiesz nie pieprzyłbyś aż takich głupot.
zasadnicza różnica jest taka że TVNu możesz sobie nie oglądać i za niego
czyli TVP też może poniżać bo np nie są finansowani z podatków Kraśki?


@Stalionnn: nie zrozumiałeś ani słowa z tego co pisałem, są finansowani i z jego pieniędzy

a co to za różnica czy mogą czy nie mogą?

@fredperry: jeżeli nie wiesz, to nie chce mi się tłumaczyć, wyparcie jak widać za mocne żeby dotarło cokolwiek skoro marzy ci się powrót komuny i narzucenia prywatnym firmom odgórnych instrukcji
@Stalionnn: Ja to postaram się wytłumaczyć na przykladzie, może będzie łatwiej zrozumieć.

Załóżmy, że masz jakieś jedzenie, którego bardzo nie lubisz, dajmy na to - szpinak. Dosłownie niedobrze ci się robi, gdy miałbyś taki włożyć do ust. To zupełnie zrozumiałe, że będziesz wymagał od swojego jadłospisu, czy kogokolwiek, od kogo zamawiasz jedzenie, aby szpinaku tam nie było. Ba, możesz się sprzeciwić programowi osiedlowej subwencji szpinaku dla wszystkich, w końcu go nie