Wpis z mikrobloga

@Deska_o0 czyli nie wiesz nawet po co mi odpowiadasz? Odpowiadasz na pytanie o rzetelność dziennikarską do której dziennikarze są zobowiązani, niezależnie dla kogo pracują, tak więc czy TVN to taki sam ściek jak TVP.
Jeśli tego nie zauważasz lub nie rozumiesz to w jakim celu komentujesz?
@Deska_o0 @Deska_o0 Przykra jest twoja krótkowzroczność. Nie da się stworzyć wolnej telewizji i jednocześnie finansować jej z pieniędzy publicznych. TVP zawsze będzie wspierać partie rządząca. Zawsze też znajdzie się jej odpowiednik po stronie przeciwnej, finansowany z innego źródła. Propaganda była, jest i będzie. Jest to część naszej kultury. TVP i TVN to jest jeden ściek. Ten sam sposób manipulacji.
@Rozgryzacz: poproszę o mój cytat w którym nazwałbym któregokolwiek pracownika z którejkolwiek stacji dziennikarzem, na tym opierasz swój kulawy atak na mnie, a istnieje to tylko w twojej główce, ja nic takiego nie pisałem
@KurczeBele przykry to jest twój brak umiejętności czytania ze zrozumieniem
@JBAIDONALDA: smutne że jesteś na tyle ograniczony żeby nie wiedzeć gdzie są różnice,a nie zadałeś sobie choć trochę trudu żeby się dowiedzieć, wszak opisałem je

mnie