Wpis z mikrobloga

@jan_zwyklak: kolego, krytyka mieści się jak najbardziej w wolności, ja ci twojej krytyki nie zabraniam.

Chyba nie rozumiesz o co ja się pytałem. Powtórzę: co sprzecznego jest w krytyce prywatnej stacji z wolnością i wolnym rynkiem?

Bo tego tyczył się twój komentarz.

Ja ci nie zabraniam krytyki, możesz sobie krytykować co chcesz. Zgodnie z wolnością i wolnym rynkiem tak samo ja mogę krytykować, nawet prywatne stacje telewizyjne.

Dlatego krytykuję: TVN to
za własne pieniądze to sobie mogą robić co chcą 0anie wolnorynkowcu-wolnosciowcu


@jan_zwyklak: OP nie pisał nic o pieniądzach. Chodzi o to, że treści w obu stacjach to taki sam ściek.
@Stalionnn: gdyby nie tvn i inne wolne media, toby ludzie nie wiedzieli że konfa wgl istnieje bo w tvp ich dosłownie wymazali z przekazu.
dodatkowo przypominam, że konfa bohatersko w obronie wolności słowa wstrzymała się ws. lex tvn, to teraz nic dziwnego że tvn im dokręca śrubę. Zresztą skoro to całe tvn należałoby zlikwidować, to po co mentzen tam poszedł?
@Deska_o0: Odnieś się do tego co napisałem, nie potrafisz to był twój maks tak jak się spodziewałem
was partyjniaków można orać jak dzieci za każdym razem, kiedy tylko wchodzą konkretne argumenty i logika a nie urojenia i propaganda.
jeszcze tego nie widziałem, ale czy chodzi o to, że w reportażu pokazano wypowiedzi polityków konfederacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@missioncritical: wystarczy pokazać w TV wypowiedzi ludzi z konfederosji i pisokonfiarze zaczynają strzelać z #!$%@? i srać żarem XDDD
Oho, Konfiarze nie mogą przeżyć, że na finiszu kampanii Memcen dał się podpuścić w TVN i wyszedl na niezrównoważonego. Nigdy nie widziałem żeby tak komuś skronie drżały z paniki. Później go Panie żołnierki z AK podsumowały odpowiednio.
wiesz że ustawa o radiofonii i telewizji zobowiązuje TVP do bezstronności?


@Deska_o0: Wiem

Wiesz że ustawa o radiofonii i telewizji nie ma żadnych wymagań co do pluralizmu dla prywatnych stacji?


Wiem, co zmienia faktu, że ludzie mogą wygłaszać swoje opinie. Dwa, od zamierzchłych czasów publiczne media są, i będą tubą propagandową aktualnie rządzącej partii.
@secondreality: próba dyskusji z tobą idealnie sprowadza się do przysłowia o grze w szachy z gołębiem, przyszedłeś z czapki, nawrzucałeś mi od partyjniaków, dodałeś kilka kłamstw, po czym obwołałeś się zwycięzcą i chcesz żebym się do tego odniósł, wybacz skończyłem podstawówkę jakiś czas temu, ale mogę dać ci proste zadanie: znajdź w którym miejscu napisałem choć jedno pozytywne słowo o tvn, bądź nazwałem kraskę inaczej niż propagandystą ( ͡° ͜
Wiesz że ustawa o radiofonii i telewizji nie ma żadnych wymagań co do pluralizmu dla prywatnych stacji?


@Deska_o0: Za to istnieje coś takiego jak etyka dziennikarska... no chyba że po prostu stwierdzimy że w TVN nie ma dziennikarzy, to ok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)