Wpis z mikrobloga

Jak sobie radzić z bólami w sportach walki? Po każdym treningu #kickboxing ledwo chodzę. Te lowkicki mi za każdym razem zbijają czworogłowy. Na drugi dzień po treningu utykam. Odkąd zacząłem trenować nie przestaje smarować się maściami przeciwbólowymi. Da się do tego przywyknąć? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sportywalki #mma #mikrokoksy #sport
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beastsajko7
1. Mam nadzieję, że sparujecie w porządnych piszczelówkach?(nie żelowych)
2. Sparujcie technicznie na 70%, nie do urwania głowy/nogi.
3. Po kilku latach treningu czwórki ci się przyzwyczają. Gorzej z łydką bo na to nie ma ratunku xD
  • Odpowiedz
@kolczata Tak, praktycznie każdy na sali ma porządny sprzęt. Co do sparowania, jest jeden ziomek na sali co kopie jak rębacz. Głównie po wymianie z nim zwijam się z bólu. Irytująca sytuacja bo używa więcej siły niż techniki. Dopiero zaczynam i nie wyłapałem jeszcze na łydę:)
  • Odpowiedz
@beastsajko7 A no to problem w tym „rębacz”. Powiedz mu na luzie, że easy z tymi kopnięciami bo przesadza z mocą.

Niestety trafiają się takie asy podbudowujące ego na początkujących. Tu powinien wkroczyć trener i poinformować go, że jak chce tak #!$%@?ć to zaprasza go na grupę zawodniczą
  • Odpowiedz
@beastsajko7: Jak swego czasu trochę chodziłem na tajski boks, to też zdarzyło mi się sparować z takim idiotą, który nie rozumiał, że tu się ludzie przychodzą czegoś nauczyć i trochę zmęczyć, a nie jest to walka o medal. Pogadaj z typem, jak nie pomoże, to z trenerem, a jak i to nic nie da to albo zmiana klubu, albo odmowa sparingów z debilem - serio nie warto. Do bólu w
  • Odpowiedz