Wpis z mikrobloga

@kubapolice: widziałem na profilku Rowerowy Szczecin jak tamtejsi aktywiści mają ból dupy o to, że w tym miejscu rowerzysta musi pojechać tak jak narysowałem by jechać prosto w Wyzwolenia i wielce oburzeni, że nie pociągnęli pasa rowerowego po jezdni. XD
Krupier - @kubapolice: widziałem na profilku Rowerowy Szczecin jak tamtejsi aktywiści...

źródło: fff

Pobierz
  • Odpowiedz
@kubapolice: oni są oderwani i mówię to jako rowerzysta (chociaż już nie tak aktywny jak kiedyś ;p).

Ale ta ucięta DDR, która przecież aż się prosiła by ją połączyć z już istniejącą dalej to jest #!$%@? typowe nasze budownictwo. xD
Krupier - @kubapolice: oni są oderwani i mówię to jako rowerzysta (chociaż już nie ta...

źródło: wtf

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Krupier: Znalazłem:

Okazuje się, że za przebudowę tego wycinka al. Wyzwolenia, wraz pl. Witosa, odpowiada firma JW Construction, która zbudowała wieżowiec Hanza Tower. Firma zobowiązała się do modernizacji chodników w swoim sąsiedztwie, czyli wokół pl. Witosa i fragmentu al. Wyzwolenia. Od strony wieżowca przebudowa została zrealizowana. A co z przebudową po drugiej stronie ulicy? Co z budową sygnalizacji świetlnej na samym pl. Witosa, do czego JW Construction też jest zobowiązane?


Z
  • Odpowiedz