Wpis z mikrobloga

Bardzo lubię Marcina "#!$%@?ć Konwenanse" Dragana. Chłop przychodzi na otwarcie roku w PG w bluzie i najaczach, do tego prawilniackie tatuaże i włoski na żel. Wręcz krzyczy "Te wasze czapki i łańcuchy są #!$%@? warte, liczy się merytoryka i umiejętności" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki Testoviron na uczelniach xD

#pg #nauka #heheszki #marcindragan #fizyka
kobiaszu - Bardzo lubię Marcina "#!$%@?ć Konwenanse" Dragana. Chłop przychodzi na otw...

źródło: Dragan

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Wszystkie te dragany, rożki, myśliwce są siebie warci. Uznawani za autorytet w dziedzinie nauki mają pozwolenie na p*$%&%$@e na temat każdej dziedziny życia. Od sztucznej inteligencji, fizyki po ekologie i sprawy społeczne.

Szkoda, bo ja osobiście tracę zaufanie do ludzi, którzy wypowiadają się na tematy związane ze wszystkimi dziedzinami nauki.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: z jednej strony racja i umiejętność ubrania się odpowiednio odróżnia normalnego człowieka od jakiegoś szura który na pogrzeb idzie w furażerce, albo kamizelce rybackiej. Z drugiej jednak strony typ jest też artystą który ma swój wkład w fotografii i takim trochę więcej wolno.

Do tego on tam chyba był tam zaproszony jako "ten fajny fizyk z YouTube", więc podlega tym samym prawa którym klaun na weselu jest przebrany za klauna,
  • Odpowiedz
to światowej sławy fizyk specjalizujący się w fizyce kwantowej ignorancie


@gileski: generalnie w świecie nauki "sławę światową" mierzy się bardzo łatwo - za pomocą wskaźników bibliometrycznych, z których najważniejsze to:
- liczba cytowań publikacji (ile innych artykułów w swoich bibliografiach podaje Twój artykuł),
- h-index (tj. liczba h publikacji cytowanych co najmniej h razy)
wg Google Scholar Pan Dragan ma 1494 cytowania i h-index 23.
To wynik całkiem spoko jak na
  • Odpowiedz
@kobiaszu A moim zdaniem Dragan ma gigantyczny kij w dupie. Ten jego wizerunek wręcz krzyczy "popatrz jaki ze mnie wolnomyśliciel, patrz jak jebię konwenanse, #!$%@? ale jestem zajebisty a wy wszyscy to takie barany". Nie odmawiam mu intelektu, bo jak on coś mówi to ja ledwo rozumiem, ale no niesympatyczna osobowość. Taki pozer.
  • Odpowiedz
do tego prawilniackie tatuaże


@kobiaszu: nie wiem co jest prawilniackiego w brudnopisie, oprócz tego że mówisz od razu całemu światu że masz ewidentne problemy z samooceną, krytycznym myśleniem i ślepym podążaniem za trendami w strachu przed fomo. Ale to tłumaczy jego histeryczny wręcz tryhard.

"Te wasze czapki i łańcuchy są #!$%@? warte, liczy się merytoryka i umiejętności"

Jakie dokładnie on ma umiejętności i jaką merytorykę? Serio pytam, bo nie zauważyłem nigdy,m
  • Odpowiedz
Taki Testoviron na uczelniach xD


@kobiaszu: Testoviron swoją żydowską metodą szanował wykształconych ludzi i lubował się manierach wyższych sfer. Właśnie apelował ze jak człowiek chce coś osiągnąć, to niech się zachowuje jak cywilizowany i poukładany człowiek, taki któremu sami byśmy się pokłonili w pas.

Dragan to po prostu kolejny generyczny zakompleksiony pozer któremu uderzyła sodówka i który myśli że kogoś zaszokuje swoim '#!$%@?' i że 'jest zajebisty, bo oryginalny' a co
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: sluchajac jego jednego wywiadu on raczej nie ma pojecia o ai co jest dziwne, jako fizyk powinien miec chyba jakas swiadomosc jak dziala informatyka czy programowanie i to w jakims znaczacym stopniu. Chyba, ze splycal specjalnie co dla prowadzacego, tym gorzej dla Dagana skoro zamiast przedstawic temat prosciej opowiada bzdury.
  • Odpowiedz
Daje się u niego wyczuć że bardzo zależy mu na cudzej opinii, wbrew wymyślonej przez niego wizji samego siebie jako niezależnego, niesztampowego, luzackiego naukowca.


@Kwazariusz: A co ma piernik do wiatraka? Nie można być wyluzowany, niezależny i niesztampowy i przy okazji przejmować się uczuciami drugiej osoby? To raczej znaczy, że jest empatycznym człowiekiem. Wyczuwam ból dolnej części ciała.
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: kim są "tacy jak ja" czyli oni? Wybacz, ale nie chce śledzić mi się Twoich wpisów żeby ich szukać. Do tematu odnioslem się krótko. Watpię żebyś znał gościa osobiście, a opisujesz go jak jego psychoterapeuta, więc coś jest na rzeczy na co po prostu zwróciłem uwagę. Gosc udziela sie na wykladach, Ty na wykopie. Sam chyba widzisz ,że szkoda czasu na dalsze zeglebianie sie w to ;)
  • Odpowiedz
@kobiaszu: starannie wykreowany image na 'luzaka - #!$%@? konwenanse' jak to nazwales. Gdyby '#!$%@? konwenanse' to by nie ubieral sie w te purpury i lancuchy tylko przyszedlby tak jak kazdy normalnyc czlowiek, do urzedu,lekarza czy gdziekolwiek w wizyte gdzie swoim wizerunkiem chcesz jakikolwiek okazac szacunek. Czyli wystarcza jeansy i koszula , albo jednokolorowa koszulka dla tych co ich gryzie ta koszula. A jego wizerunek ma niby tak szokowac 'patrzcie, jaki jestem
  • Odpowiedz
Nic mnie tak nie doprowadza do białej gorączki jak to kiedy na YT wyświetla mi się 2137 film z Draganem wypowiadającym się na temat AI. Chłop pobieżnie dokształcił się na temat, który obecnie stał się popularny, co nie przeszkadza mu zabierać głosu w tym temacie z pozycji autorytetu (jak to nie jest przykład uzależnienia od atencji to ja nie wiem). A tezy które on wygłasza to rozwodnione dyrdymały przyprawione o spekulacje wyjęte
  • Odpowiedz
Cieszy mnie fakt, że teraz większość po nim ciśnie - słusznie. Z pół roku temu musiałem tłumaczyć jego #!$%@? samodzielnie.
Jakikolwiek temat poboczny i wypowiada się jak typowy wujek na weselu, który niby na wszystkim się zna, ale jednak powtarza głupoty i banały, ale za to z patosem.
Była afera, że zamieścił jakieś zmyślone ogłoszenie (chyba list od ucznia, który go niby chwalił za to, że jest niemiły, ale merytorycznie ma rację)
  • Odpowiedz
Ale ból dupska wypokowych hipokrytów co spamują codziennie, że studia to #!$%@? gówno, że możesz się ubierać jak chcesz, żeby mieć #!$%@?, że w Ameryce to każdy ma wyjebkę i nosi co chcę itd. Cały światopogląd rozwalony przez potężnego Dragana, szanuję.
  • Odpowiedz