Wpis z mikrobloga

Bardzo lubię Marcina "#!$%@?ć Konwenanse" Dragana. Chłop przychodzi na otwarcie roku w PG w bluzie i najaczach, do tego prawilniackie tatuaże i włoski na żel. Wręcz krzyczy "Te wasze czapki i łańcuchy są #!$%@? warte, liczy się merytoryka i umiejętności" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki Testoviron na uczelniach xD

#pg #nauka #heheszki #marcindragan #fizyka
kobiaszu - Bardzo lubię Marcina "#!$%@?ć Konwenanse" Dragana. Chłop przychodzi na otw...

źródło: Dragan

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
Ten luz blues i chillera nie jest wynikiem faktycznej niedbałości o konwenanse i bycia prawdziwie "antysystemowym", tylko elementem starannie wykreowanej postaci publicznej.


@Kwazariusz: Oczywiście, sam o sobie mówi, że kiedyś był psychopatą. Rzecz jasna psychopatą nie można przestać być więc jego cały wizerunek jest zaplanowany, ciężko natomiast przewidzieć co jest jego ostatecznym celem.
  • Odpowiedz
@Lekh1: Troche sie zdziwilem wlasnie, mialem wrazenie, ze fizyk jednak ma jakies pojecie o informatyce czy programowaniu, jesli nie super to lepsze niz przecietna osoba czy nawet wyksztalcona osoba, w koncu jest tyle kierunkow nietechnicznych na ktorych ludzie sa zdziwieni, ze maja sie uczyc statystyki.
  • Odpowiedz
są pewne okazje,uroczystości wymagające strojów formalnych, korona by mu z głowy nie spadła, ciekawe czy ba pogrzeb tez chodzi w bluzie,albo obdartej koszulce
  • Odpowiedz
@kobiaszu jak dla mnie czapki i togi też są OK, w końcu to wyraz tradycji akademickich i pewnej ciągłości biorącej swe początki w czasach wypraw na południe, aby się kształcić we włoskich miastach.

Poza ceremoniami wyglądałyby nawet fajnie jako codzienny "biurowy" ubiór pracowników i wykładowców, na chłodniejsze dni

(bo tak głupio w sumie, że uczelnie opracowują całą kodyfikację galowego ubioru, który jest zakładany jedynie w trakcie pojedynczych wydarzeń ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz
@kobiaszu: pewnie #!$%@?ł, że sztuczna inteligencja jest ogromnym zagrożeniem i nawet ludzie zajmujący się AI nie wiedzą jak do końca działa? Mówił też, że AI jest już na poziomie 9 latka, bo umie rozwiązywać równania logiczne? XD

Chłop ekstrapoluje swoje poczucie nieomylności opierające się na osiągnięciach na polu fizyki kwantowej i myśli, że jest zajebisty we wszystkim. Wychodzi z niego janusz, ale wykształcony.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: a czymże są łańcuchy, tatuaże jak nie nowym "zwyczajem". Czym to się różni od przebierania w togi i łańcuchy? A no tym, że w takich togach chodzą tylko profesorowie uczelni wyższych a w tatuażach chodzą kryminaliści i społeczność fame mma. Wolę już jednak być utożsamiany z rektorem niż z patostremerem.
  • Odpowiedz
To porównanie jest obraźliwe!
Dla Testovirona, oczywiście. Wydaje mi się, że lepszym odpowiednikiem byłby na przykład Wardega, w najlepszym wypadku Prokop albo Wojewódzki.
Parcie na szkło i gadanie na wszystkie modne tematy (czasami z pojęciem, czasami bez), wszystkie te rzeczy, o których już kilka osób powyżej napisało, widać nie tylko w jego wystąpieniach i wywiadach - nawet w jego książce da się to zauważyć.
Polecam wpis Ebenezera Rojta o Kwantechizmie:
https://kompromitacje.blogspot.com/2020/05/dragan-odkleja-sie-od-reszty.html#przyp10a
  • Odpowiedz
"fizycy, zwłaszcza teoretyczni tacy już są ze nie zwracaja uwagi na swoj ubiór, nie rozmawiaja o tym z innymi fizykami


@peszmerd: Tylko to bzdura, akurat na te wszystkie szumne okazje potrafia ubrac sie elegancko, zgodnie z panującymi konwenansami.
  • Odpowiedz
@Thiocomaster on te rzeczy mówił przy Tomaszu Czajce który się z nim w większości zgadzał, a sam coś niecoś o programowniu wie xd.
Widzę że wykopki są bardziej w temacie niż programista SpaceX..
  • Odpowiedz
@Purson666: niemniej jednak postanowiłeś mi na tym samym wykopie odpisać i wypuszczać się na jakieś osobiste wycieczki :) byłem uczestnikiem jego wykładów i ćwiczeń i nie jest to wcale jakimś rzadkim uczuciem wśród studentów i współpracowników, że to trochę takie gwiazdorzenie. I co z tego wynika? No nic. Jemu to spływa, a ja z tego nie robię jakiegoś orędzia do narodu. A już na pewno mu niczego ze strony merytorycznej nie
  • Odpowiedz
Bardzo lubię Marcina "#!$%@?ć Konwenanse" Dragana. Chłop przychodzi na otwarcie roku w PG w bluzie i najaczach, do tego prawilniackie tatuaże i włoski na żel. Wręcz krzyczy "Te wasze czapki i łańcuchy są #!$%@? warte, liczy się merytoryka i umiejętności" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kobiaszu: To nie są żadne "konwenanse", tylko elementarne zasady kultury akademickiej. Coś jak niebekanie przy stole. Dragan to zwykły cham.
  • Odpowiedz
@Nemayu: Jeszcze wypowiedź o której mowa:

-"Dziś, pod moją nieobecność doklejono coś do moich drzwi"
-"Sam ją powiesiłem, hehe"

Chciał napisać bezosobowo, żeby nie było, że skłamał, że to nie on, ale machnął się i napisał "pod moją nieobecność", a to jednoznacznie wskazuje, że to nie mógł być on, bo powinno go tam nie być, a jednak był - cały misterny plan w #!$%@?.
Nemayu - @Nemayu: Jeszcze wypowiedź o której mowa:

-"Dziś, pod moją nieobecność dokl...
  • Odpowiedz
@Nemayu Bardzo ogólnikowa wypowiedz, tylko ta kartka sprawia, że jest winkiem z wesela czy masz coś jeszcze? Może przedstawisz błędy logiczne w jego teoriach, konkrety. Chyba, że przemawia przez Ciebie ból dupy.
  • Odpowiedz