Wpis z mikrobloga

Bardzo lubię Marcina "#!$%@?ć Konwenanse" Dragana. Chłop przychodzi na otwarcie roku w PG w bluzie i najaczach, do tego prawilniackie tatuaże i włoski na żel. Wręcz krzyczy "Te wasze czapki i łańcuchy są #!$%@? warte, liczy się merytoryka i umiejętności" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki Testoviron na uczelniach xD

#pg #nauka #heheszki #marcindragan #fizyka
kobiaszu - Bardzo lubię Marcina "#!$%@?ć Konwenanse" Dragana. Chłop przychodzi na otw...

źródło: Dragan

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
@kobiaszu: ja nie lubię. imho to jest i zawsze była chłodna kalkulacja żeby się wybić - no i się udało

bo kto jest bardziej popularny - Andrzej czilera Dragan czy taki Mateusz Hołda najmłodszy profesor w historii Polski, który faktycznie robi coś naukowego no ale chodzi w garniturze

z drugiej strony jeśli pan Andrzej sprawi że wiedza dotrze do prostych ludzi w Polsce to trzeba to promować
  • Odpowiedz
@Dietetyq: gdzie ci w kitlu łażą, rzadko kiedy ich w szpitalu widzisz tylko jedziesz do jego gabinetu gdzie ubrany jest jak chce, czasem faktycznie jest kitel ale pod spodem różne stroje albo normalnie. Tatuaży na dłoniach nie mają JESZCZE bo dopiero podziarane pokolenia zaczynają być lekarzami, a średni wiek lekarza w PL to porażka w stylu 60+ także jeszcze trochę czasu minie aż dzisiejsze 30 latki będą topowymi lekarzami. Tatuaże to
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: słuchałem wywiadu z nim u Stanowskiego, dodatkowo sam jestem programistą. Nie uważam, że jesteśmy blisko poziomu skynetu, za to zgadzam się z opinią, że nie wiemy po nauczeniu jak w 100% działa duża sieć neuronowa.
  • Odpowiedz
@Kwazariusz: ale jaki blues i chillera? Podczas wywiadów Andrzej ma kija w dupie i chyba ani razu nie zażartował jakoś. Po prostu osoby medialne robią takie coś żeby się jeszcze bardziej wypromować i zwrócić na siebie uwagę. Bo po co ubrać się jak wszyscy, jak tego wymaga jakieś minimalne poczucie dobrego smaku? Lepiej zaszokować.
Żeby przyciągnąć uwagę.
Typowy Atencjusz.
Tak samo jak ten co się kreuje na rekina giełdowego, zawsze z
  • Odpowiedz
Przecież poza byciem naukowcem, jest popularyzatorem nauki. Musi jakoś przyciągać uwagę, aby rozpowszechnić trudną i dopiero odkrywaną wiedzę. I to działa, bo każdy przynajmniej pobieżnie interesujący się fizyką kojarzy Dragana, a nie jakiegoś profesora nie opuszczającego swojego laboratorium. A tłumaczenie trudnej nauki wymaga uproszczeń, bo nikt poza grupą studentów by go nie słuchał.
  • Odpowiedz
Przecież poza byciem naukowcem, jest popularyzatorem nauki. Musi jakoś przyciągać uwagę, aby rozpowszechnić trudną i dopiero odkrywaną wiedzę. I to działa, bo każdy przynajmniej pobieżnie interesujący się fizyką kojarzy Dragana, a nie jakiegoś profesora nie opuszczającego swojego laboratorium. A tłumaczenie trudnej nauki wymaga uproszczeń, bo nikt poza grupą studentów by go nie słuchał.


@Darek08: kolejny autorytet wykopków jak np. Kolonko, Cejrowski, Wipler, Duda xdd
  • Odpowiedz
@kobiaszu: taki po prostu kreuje sobie wizerunek, jednak on akurat jest w tym nieco sztuczny i na siłę, bo ubiera się tak, aby się wszystkim pokazać jaki to jest luzak. Ja natomiast miałem miałem takiego profesora na studiach IT, który faktycznie miał wywalone na to jak się ubierał, też bluzy i byle jakie spodnie dresowe, przy tym był znacznie starszy od Dragana, nie dbał też o to czy się uczesał, czy
  • Odpowiedz
@murmurlrl: No ok, można mieć taki pogląd, bo faktycznie z AI wiążą się jakieś problemy i zagrożenia. Ale twierdzenie, że nie wiemy do końca jak działa AI (a Dragan właśnie kiedyś coś takiego powiedział w jakimś jutubowym kanale) jest śmieszne. Wiemy jak działa, bo sami to przecież stworzyliśmy, to nie jest jakaś puszka pandory zostawiona nam przez kosmitów, którą odkryliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale twierdzenie, że nie wiemy do końca jak działa AI (a Dragan właśnie kiedyś coś takiego powiedział w jakimś jutubowym kanale) jest śmieszne. Wiemy jak działa, bo sami to przecież stworzyliśmy, to nie jest jakaś puszka pandory zostawiona nam przez kosmitów, którą odkryliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zgubiles_sie_jelonku: skoro to jest takie oczywiste jak dziala to czemu tworzy sie prace naukowa o tym jak zmienic by language
  • Odpowiedz