Wpis z mikrobloga

@Smutny_Marek przegryw to stan spowodowany wygladem podludzia i/lub niskim ilorazem inteligencji. Wszystkie te nawarstwiajace sie problemy o ktorych piszesz wynikaja z powyzszego, a nie sa przyczyna tego stanu.

Osoby inteligentne ktore osiagaja w zyciu sukces tez graja w gierki/marnuja mase czasu na w teorii nieefektywne aktywnosci.
Traciliśmy czas na gierki zamiast zająć się czymś z perspektywy czasu bardziej pożytecznym


@Smutny_Marek: Akurat granie w minecrafta i zabawy redstonem to chyba najlepsza gierka dla gówniarza który ma zadatki na inżyniera
@Smutny_Marek:

I to jest błąd. Traciliśmy czas na gierki zamiast zająć się czymś z perspektywy czasu bardziej pożytecznym.


Niech każdy zajmuje się tym co mu sprawia przyjemność. To tylko życie i marnowanie młodości na "coś bardziej pożytecznego" wg mnie to głupota, skoro nie sprawiałoby to przyjemności zwłaszcza w wieku 16 lat. Ja spędziłem większość młodości na grach. Nie żałuję ani sekundy i nie uważam, że cokolwiek mnie ominęło. Dalej chętnie gram,
Prawdopodobnie wszystkie argumenty za i przeciw już zostały wymienione więc jeśli nie macie do dodania nic poza tym co już w tym temacie było powiedziane to nie oznaczajcie mnie bo nie będę powtarzał tego samego - wystarczy przeczytać więcej niż trzy pierwsze odpowiedzi.