Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888: I to jest błąd. Traciliśmy czas na gierki zamiast zająć się czymś z perspektywy czasu bardziej pożytecznym. Nie to żebym usprawiedliwiał "panie" ze zdjęcia - dla mnie to również przepalanie czasu tyle, że w jeszcze gorszy sposób.
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek czemu błąd, myslisz ze #!$%@? wynika z tego ze ktos siedzial przed komputerem i nic nie robil? Chad ktory grzmoci teraz codziennie inna laske tez wtedy siedzial przed kompem i mial na wsztsko #!$%@?
  • Odpowiedz
@OddajButa123: zgadza się. Uważam, że przynajmniej częściowo #!$%@? wynika z siedzenia przed kompem. Mam świadomość tego, że dla części osób to była forma ucieczki od problemów - niestety gierki tylko je utrwaliły lub nawet spotęgowały.
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek #!$%@? to efekt gownianych genow i #!$%@? wychowania, siedzenie przed kompem jesli juz to jest skutkiem #!$%@?, a nie przyczyna, ergo gdybys zamiast grac w gierki probowal robic cos innego i tak skonczylbys w dokladnie tym samym miejscu przez podludzkie geny
  • Odpowiedz
@OddajButa123: nie wiem czego nie zrozumiałeś w mojej odpowiedzi. Krzywy ryj czy jakieś poważne choroby dotykają niewielką część osób które uważają siebie za przegrywów. Reszta to nawarstwione problemy co wcześniej już pisałem.
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek: tak, jasne, najlepiej jest wejść w wyścig szczurów a potem sobie na studiach, lub tuż po nich jebnąć w łeb :D. Człowieku, "gierki" czy jakakolwiek forma relaksu to nie jest tracenie czasu, to bardzo pozytywnie wpływa na naszą psychikę. Ciagłe ciśnienie u wielu ludzi kończy się problemami psychicznymi, lub samobójem.
  • Odpowiedz
Traciliśmy czas na gierki zamiast zająć się czymś z perspektywy czasu bardziej pożytecznym


@Smutny_Marek: czyli np. czym? miałeś iść na studia w gminazjum? Ja np. w grach nauczyłem się angielskiego, przez co w szkole ten przedmiot był dla mnie łatwy.
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek przegryw to stan spowodowany wygladem podludzia i/lub niskim ilorazem inteligencji. Wszystkie te nawarstwiajace sie problemy o ktorych piszesz wynikaja z powyzszego, a nie sa przyczyna tego stanu.

Osoby inteligentne ktore osiagaja w zyciu sukces tez graja w gierki/marnuja mase czasu na w teorii nieefektywne aktywnosci.
  • Odpowiedz
@jfrost: nie, można było zająć się czymkolwiek innym. Socjalizować się z rówieśnikami, uprawiać jakiś sport, nauczyć się prostych manualnych rzeczy przydatnych w dorosłym życiu. Znajomość angielskiego czy często przytaczana poprawa czasu reakcji to słaba rekompensata za piwniczne w przyszłości.
  • Odpowiedz
Traciliśmy czas na gierki zamiast zająć się czymś z perspektywy czasu bardziej pożytecznym


@Smutny_Marek: Akurat granie w minecrafta i zabawy redstonem to chyba najlepsza gierka dla gówniarza który ma zadatki na inżyniera
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek:

I to jest błąd. Traciliśmy czas na gierki zamiast zająć się czymś z perspektywy czasu bardziej pożytecznym.


Niech każdy zajmuje się tym co mu sprawia przyjemność. To tylko życie i marnowanie młodości na "coś bardziej pożytecznego" wg mnie to głupota, skoro nie sprawiałoby to przyjemności zwłaszcza w wieku 16 lat. Ja spędziłem większość młodości na grach. Nie żałuję ani sekundy i nie uważam, że cokolwiek mnie ominęło. Dalej chętnie
  • Odpowiedz
#!$%@? wynika z siedzenia przed kompem


@Smutny_Marek: w sumie tak XD kosciol, szkola, strzelnica
kosciol zastap jakimkolwiek sumieniem, moralnoscia, filozofia, etyka czy czym tam chcesz

no ale wiesz, politycy promuja teraz cpanie i ruchanie bo tylko takich mozna oglupiac
twardykij - >#!$%@? wynika z siedzenia przed kompem

@SmutnyMarek: w sumie tak XD kos...
  • Odpowiedz
Prawdopodobnie wszystkie argumenty za i przeciw już zostały wymienione więc jeśli nie macie do dodania nic poza tym co już w tym temacie było powiedziane to nie oznaczajcie mnie bo nie będę powtarzał tego samego - wystarczy przeczytać więcej niż trzy pierwsze odpowiedzi.
  • Odpowiedz
@Smutny_Marek: Jak odpuścisz kontrolę nastoletniemu synowi to zostanie przegrywem przez gierki, internet i zamknięcie się w piwnicy najczęściej. Jak nie będziesz pilnować córki to zostanie #!$%@?ą lub samotną matką.
  • Odpowiedz