Wpis z mikrobloga

  • 123
@ManletSynJanusza Kiśnie w środku a później jak wychodzisz to mówi do koleżanek "Ten spierdoks chciał mieć fryzurę jak Johnny Depp" i się śmieją. Później w domu do męża czy chłopaka tak samo.
  • Odpowiedz
@ManletSynJanusza: ja zawsze mówię, że chce krótko i zaznaczam, że nie chce wyglądać na kogoś kto ukrywa zakola. Mówię to bo już się raz zdarzyło, że fryzjerka z własnej inicjatywy tak mi obcięła grzywkę, że włosy ukrywały zakola ale dla mnie jest to poniżające bo pokazuje jaki byłbym zależny od opinii innych ludzi a raczej nie jestem
  • Odpowiedz
@ManletSynJanusza: ściąć, o połowę, proszę boki nie za krótko. I se siedzę i czill w dzwięku maszynki do strzyżenia.

Idealnie? Ten sam fryzjer i wchodząc mówię tak jak zawsze i chill w dzwiękach maszynki
  • Odpowiedz
@PrawaRenka: tutaj to chłopa źle obcięli. To że ktoś się nazwie barber i weźmie 3 razy tyle co zwykły fryzjer nie znaczy że umie dobrze strzyc. Chyba że gdzieś tak uczą. Też od kilku lat się podobnie strzygę "boki krótko, góra długo" i niektórzy robią właśnie jak na zdjęciu po prawej że włosy po bokach tak śmiesznie odstają. Zmieniać fryzjera i próbować.
  • Odpowiedz
ja zawsze mówię, że chce krótko i zaznaczam, że nie chce wyglądać na kogoś kto ukrywa zakola. Mówię to bo już się raz zdarzyło, że fryzjerka z własnej inicjatywy tak mi obcięła grzywkę, że włosy ukrywały zakola ale dla mnie jest to poniżające bo pokazuje jaki byłbym zależny od opinii innych ludzi a raczej nie jestem


@TakiSobieLoginWykopowy: gigacope, jesteś zależny od opinii innych czy tego chcesz czy nie, test: czy starasz
  • Odpowiedz
gigacope, jesteś zależny od opinii innych czy tego chcesz czy nie, test: czy starasz się ubierać aby dobrze wyglądąć? (a przynajmniej normalnie) Pewnie tak, i robisz to tylko dla opinii innych. przykładowo czemu w domu jesteś ubrany inaczej niż gdy wychodzisz na imprezę/do dziewczyny/znajomych?


@pepe998: Całkowita racja. Nie jestem samotną wyspą. Zawsze jestem zależny albo przejmuje się opinią innych w pewnych kwestiach, ale w tym konkretnym przypadku mam potrzebę zerwać z
  • Odpowiedz