Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#praca #it #programowanie #fobiaspoleczna #jdg

Czym się zająć, żeby móc sobie pracować z domu przed komputerem i nie mieć kontaktu z ludźmi? Kasa nie musi być duża. Zadowoli mnie 3 tys miesięcznie. Najlepiej jakbym miał własną firmę i brał zlecenia od ludzi przez internet, bez żadnych rozmów telefonicznych, video rozmów. Wiem, że siedzi tu sporo programistów. Co konkretnie polecacie, czego się uczyć, jaki program, jakie zlecenia są opłacalne? Jestem dość dobry z matematyki i fizyki. Mam dużo wolnego czasu i lubię się uczyć. Nie chcę mieć po prostu kontaktu z ludźmi. Żeby wszystko odbywało się przez internet. Proszę o jakieś wskazówki i z góry dziękuję.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
Anonim (nie OP): Przez 4 lat pracowałem montując filmy szkoleniowe do korporacyjnych e-learningów i robiłem to prawie bez wychodzenia z domu, z wyjątkiem większych projektów gdzie musiałem podjechać po dysk USB z nagraniami (ale wtedy internet był wolniejszy niż teraz). Komunikacja w 99% przez e-mail, w wyjątkowych sytuacjach telefon. Praca powtarzalna, dostajesz nagrania, scenariusz rozpisany w tabelce w excelu, przesyłasz zmontowane, dostajesz maila z listą minut i sekund gdzie jest coś