Wpis z mikrobloga

@tellet dlatego mnie dziwi że ktoś tak durny ma tyle pieniędzy a ktoś się uczy całe życie i ma trochę oleju w głowie kończy jako nauczyciel czy inne nie wiadomo co za najniższa krajową a później spala się żywcem bo jakiś bananek wjechał swoją audicą czw beema w ciebie
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: bo oprócz wiedzy trzeba ją jeszcze umieć wykorzystać. Możesz mieć encyklopedię w głowie i dalej rypać za półdarmo, jeśli nie umiesz dobrze zagadać czy się zaprezentować. Starzy, którzy doszli do czegoś innego niż puszki z gwoźdźmi, również pomagają w życiu.
Dalej - co to zmienia w kwestii podejścia do szybkiej jazdy drogim autem?
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: To nie kwestia kasy tylko marki auta. Ja się kiedyś karnąłem Betką kumpla i z.c.h.ujałem 2-ch rowerzystów, prawie potrąciłem laskę na pasach, czerwone światła nie istniały, notorycznie zajeżdzałem drogę, także ten
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg:

ciekawe skad takie debile maja pieniądze, serio się zastanawiam bo wydaje mi się ze jak ktoś dochodzi do kasy gdzie może kupić auto za 500 czy 800k to ma oleju w głowie żeby jednak nie #!$%@? 250kmh po polskiej autostradzie


To jest akurat komiczne, że niektórzy myślą, że trzeba być takim "ogarniętym" człowiekiem, żeby do czegoś
  • Odpowiedz
@MRoczny96: kiedy myślisz, że gorzej w tej instytucji być nie może. Niektórzy powiedzą, że to pojedyncze jednostki, ale nie wierzę, że to nie poszło wyżej i wiedzieli. WSTYD PO PROSTU NIE MAM SŁÓW.
  • Odpowiedz
@MRoczny96: tylko czemu te tablice zwracają inne auto? Miało być BMW 8 a wg ufg jest

Polisa: 22069/6613823
Dla pojazdu: BMW M 5 4.4 MR`16 E6D F90

fałszywe blachy? Kradzione? Zamienione?
  • Odpowiedz
ciekawe skad takie debile maja pieniądze, serio się zastanawiam bo wydaje mi się ze jak ktoś dochodzi do kasy gdzie może kupić auto za 500 czy 800k to ma oleju w głowie żeby jednak nie #!$%@? 250kmh po polskiej autostradzie


@MetalowyBieg: bardzo naiwnie podchodzisz do sprawy kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ciekawe skad takie debile maja pieniądze, serio się zastanawiam bo wydaje mi się ze jak ktoś dochodzi do kasy gdzie może kupić auto za 500 czy 800k to ma oleju w głowie żeby jednak nie #!$%@? 250kmh po polskiej autostradzie


@MetalowyBieg:

Ad.1 doszedł do kasy po tym jak władze objął PiS
Ad.2 takie auto kosztuje minimum 800k
  • Odpowiedz