Wpis z mikrobloga

czyli trzeba zakaz aut powyżej 80km bo takimi mozna osiągać legalne limity prędkości a więcej nie potrzebne bo po 1 nie mozna a po 2 dużo spala i jest nie eko


@MetalowyBieg: mokry sen przegrywów na lowelkach.

ciekawe skad takie debile maja pieniądze, serio się zastanawiam bo wydaje mi się ze jak ktoś dochodzi do kasy gdzie może kupić auto za 500 czy 800k to ma oleju w głowie żeby jednak nie #!$%@? 250kmh po polskiej
  • Odpowiedz
@MetalowyBieg: To nie kwestia kasy tylko marki auta. Ja się kiedyś karnąłem Betką kumpla i z.c.h.ujałem 2-ch rowerzystów, prawie potrąciłem laskę na pasach, czerwone światła nie istniały, notorycznie zajeżdzałem drogę, także ten


@art212: całkiem nieironicznie, a serio, i z ogromnym zaciekawieniem piszę: możesz o tym szerzej wpis zrobić? opisać mechanizmy, twoje odczucia, i sytuacje?
mega mnie to zainteresowało.
bo czasem się zastanawiam, czy i mi by nie #!$%@?ło,
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że ten dodatkowy czas był mu potrzebny żeby wytrzeźwieć/pozbyć się narkotyków.
  • Odpowiedz
dlatego mnie dziwi że ktoś tak durny ma tyle pieniędzy a ktoś się uczy całe życie i ma trochę oleju w głowie kończy jako nauczyciel czy inne nie wiadomo co za najniższa krajową a później spala się żywcem bo jakiś bananek wjechał swoją audicą czw beema w ciebie


@MetalowyBieg: Dla Ciebie brawura jest durnotą, a ta brawura często doprowadza właśnie do hajsu. Bo tacy ludzie nie mają moralnych hamulców dymać
  • Odpowiedz