Wpis z mikrobloga

@MRoczny96 ciekawe skad takie debile maja pieniądze, serio się zastanawiam bo wydaje mi się ze jak ktoś dochodzi do kasy gdzie może kupić auto za 500 czy 800k to ma oleju w głowie żeby jednak nie #!$%@? 250kmh po polskiej autostradzie
  • Odpowiedz
czyli trzeba zakaz aut powyżej 80km bo takimi mozna osiągać legalne limity prędkości a więcej nie potrzebne bo po 1 nie mozna a po 2 dużo spala i jest nie eko


@MetalowyBieg: tak w sumie powinno być xd
  • Odpowiedz
  • 316
@MetalowyBieg: zarobieni starzy, chodziłem z nim do gimbazy, od dzieciaka srał kasą, te osoby z policji to musi być jakieś kuzynowstwo albo po prostu zbieżność nazwisk, starzy prowadzą od lat 90 zakład "Berotex", jest pod tym samym adresem co ta "jego" palarnia kawy
  • Odpowiedz
bo wydaje mi się ze jak ktoś dochodzi do kasy gdzie może kupić auto za 500 czy 800k to ma oleju w głowie żeby jednak nie #!$%@? 250kmh po polskiej autostradzie


@MetalowyBieg: czyli po prostu ty nigdy do takiej, ani nawet mniejszej "większej" kasy nie dojdziesz.
Patrzysz na to zapewne z perspektywy polaka średniaka, dla którego jednorazowy wydatek 5-10k to już sięgnięcie po skarpetę z kasą, a nowy samochód to
  • Odpowiedz