Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sotraz: @Nemesiss dwie 3 tygodniowe zielonki, ktorych jedyna aktywnoscia na wykopie jest lizanie sie po fjutach w tagu #przegryw, postanowilo podzielic sie z nami opinia i przemysleniami dotyczacymi wytatuowanej dziewuchy.

Dobrze posluchac opini fachowcow ( )
  • Odpowiedz
@Sotraz Abella Danger ( ͡º ͜ʖ͡º) Widzę, że OP to człowiek kultury wysokiej. A z tezą się zgadzam. Większość posiadaczy tatuaży pokazuje nimi tylko, że nie ma gustu bo nikt z poczuciem smaku nie nabazgrałby sobie takiego dziadostwa na całe życie.
  • Odpowiedz
@naganiaczherculesa: Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Cię nie trolluję. Wejdź sobie na tag #depresja albo wyszukuj jakichś agentek na #chcepogadac
Ja przeczytałem kilka książek na temat manipulacji i wysyłałem mordę chada, baby opowiadały bardzo osobiste rzeczy o sobie. Jedna nawet pisała, jak ją chłop zdradził w walentynki xD
  • Odpowiedz
@niebieskatrytytka: ty masz prawo zrobić sobie tatuaż kutasa na czole, a ja mam prawo to ocenić we własnym zakresie. Chcąc nie chcąc każdy jest oceniany. Przykładowo jak widzę metala co chodzi w glanach w 30 stopniowy upał to od razu wiem, że mam do czynienia z debilem.
  • Odpowiedz