Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@iedynak: no ja mam radoche na przyklad jak patrzę na jakieś zdjęcie ładnych cycków ale jakbym miał nosić je przy sobie przez całe życie i zerkać na ni codziennie to WYDAJE mi się że by mi się znudziło. Robienie tatuaży to nic innego jak potrzeba atencji
@Sisal: Nie da się stwierdzić jak sprawa się ma w rzeczywistości, bo trzeba by poznać myśli wszystkich osób na świecie, które zrobiły sobie tatuaż ¯_(ツ)_/¯
we własnym


@lukiboss: Oczywiście, że masz prawo "we własnym", tylko nie ubieraj tego w łaszki obiektywizmu.

Chcąc nie chcąc każdy jest oceniany. Przykładowo jak widzę


@lukiboss: O czym ty bredzisz? Ty chcesz na pewno mi odpowiedzieć? Nikt się chyba nie dziwi, że ludzie się oceniają, ale jeśli zaskakuje cię, że ludzie są różni, z różnymi potrzebami i różnymi gustami, to masz jakieś deficyty w rozumieniu świata. A opa właśnie to
@kvas: Ja znam masę ludzi, którym tatuaże się podobają (a sami niekoniecznie je mają). To jest kwestia gustu, tak samo jak to czy ktoś np. lubi rosół czy nie, tylko nie rozumiem o co ta drama.
Przecież to nawet nie jest ładne.


@Sotraz: żeby te taruaże jeszcze jakieś fajne były, a typiara wygląda dosłownie jak brudnopis jakiegoś początkującego tatuatora xD

Zresztą im więcej super #!$%@? tatuaży tym więcej chorób psychicznych xD pokaż mi chociaż jedną zdrową, pewną siebie laskę bez kompleksów i zaburzeń która się dziara xD
@iedynak niekoniecznie kwestia gustu jeszcze małe tatuaże czy niepokrywające dużej części ciała to rozumiem natomiast takie jak na obrazku albo tatuaż na większość ciała czy na twarzy wygląda po prostu źle
to ona ma mieć radochę z tych tatuaży a nie ty, czy ktokolwiek inny.


@iedynak: fajna odpowiedź, taka bezdennie głupia xD
By pokazać jak bardzo to zastosujmy porównanie:
- Czemu Amy Winehouse zrobiła sobie taką krzywdę niszcząc swoje zdrowie, wygląd, karierę i reputację?
- Bo to jej życie i to jej ma sprawiać radość a nie tobie czy komukolwiek innemu

xDDDDDDDD
Pobierz siepan - >to ona ma mieć radochę z tych tatuaży a nie ty, czy ktokolwiek inny.

@iedy...
źródło: Drug-profile-750x450
dziary mogą być ładne ale mogą też oszpecać. U niej nawet nie ilość odstręcza ale wrażenie że każdy ma z innej parafii i bez sensu. Po prostu żeby coś było. Jakby były spójne, ale częścią jakiejś jednej całości to jeszcze ok, ale tutaj? Jakby wpadła do pojemnika z dziarami i się poprzyklejały randomowo.