Wpis z mikrobloga

Rozumiem, że Mentzen w swoim pubie może decydować, jakich klientów chce u siebie ugościć, natomiast prywatna stacja TVN już jest zła, bo wybiera, których polityków zaprasza do studia i jakie szopki pokazuje.

Konfederacja jest najbardziej wolnościową partią, pod warunkiem, że to oni decydują czym jest "wolność"

#konfederacja #bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #wybory #polityka
Pobierz mango2018 - Rozumiem, że Mentzen w swoim pubie może decydować, jakich klientów chce u...
źródło: eeeee22
  • 25
@mango2018: widać, że jesteś naczyniem i ślepym neuropkiem.
Wyjaśnię Ci prosto:
Memcen nie krzyczy "Wolny bar dla każdego" jako główne hasło reklamowe swojego baru.
TVN mówi "wolne media", więc niech traktują WSZYSTKIE partie po równo - transmituje główne konwenty i zaprasza do debat.
I PiS, i PO, i Konfę, i Bezpartyjnych i PJJ.
@Tasde: myślisz, że oni nie złożą tego do sądu? Złożą tylko tak aby PiSowskie media musiały wykonać wyrok przed wyborami.

Co do wywiadu Memcena z babą z Faktu.
Transkrypcja całej inby:
M - Memcen
G - Goryl
B - Baba z Faktu

M: "Nie - nie udzielam wywiadu"
B: "A dlaczego nie?"
M: "Bo nie mam ochoty"
G: "Teraz są zdjęcia robione"
B: "To poczekamy aż skończą się zdjęcia"

Czyli Memcen
@bastek66: przepraszam za wprowadzanie w błąd. Nie oglądałem konwencji i pisałem to jedynie odnośnie komentarzy na wykopie.

Cieszę się, że góra partii zachowała się sensownie. Przez sensownie nie mam na myśli niekrytykowanie TVNu - to jest wciąż negatywnie nastawione do nich medium - ale zauważenie i akcentowanie, że jednak większym problemem jest TVP
@xDawidMx: Rolą dziennikarza jest trucie dupy politykowi.
Zwłaszcza politykowi w trakcie kampanii wyborczej.
Zwłaszcza politykowi w trakcie kampanii wyborczej podczas wiecu organizowanego przez Komitet Wyborczy.
Z resztą gonienie Mentzena nie jest tu istotne, istotne jest to, że Mentzen notorycznie odmawia mediom a potem płacze, że media z nim nie rozmawiają.
Rozumiem, że Mentzen w swoim pubie może decydować, jakich klientów chce u siebie ugościć, natomiast prywatna stacja TVN już jest zła, bo wybiera, których polityków zaprasza do studia i jakie szopki pokazuje.


@mango2018:
1. Porównywanie polityki do baru xDDD
2. Memcen może w pubie decydować kogo nie obsługuje i te osoby mogą mu zarzucić, że jest chamem, że jest nie fair itp. itd.
Tak samo TVN może (choć nie powinien) unikać