Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: Kompletnie to nie ma znaczenia. To, że na praktycznie każdej grupce jeśli pisze dziewczyna to są dziesiątki chętnych to przypadek. To nie tak, że w komentarzach pojawiają się napaleni goście, którzy posłuchali rady, że poznają dziewczynę przez PASJĘ i inne kobiety mające dosyć tych napaleńców. Dla odmiany posty facetów najczęściej pozostają bez odpowiedzi (wyjątkiem jest gdy post umieszcza chad, ze swoim zdjęciem). Ciekawe dlaczego?
@LajfIsBjutiful: W sumie ma racje i jednocześnie to co pisze jest nierealizowalne dla przegrywa.
Przegryw bez umiejętności społecznych a zwłaszcza własnej historii nie znajdzie wspólnego języka z normikiem z takiego forum.

Ja zawsze bym proponował przegrywom aby próbowały z sobą zawierać znajomości i razem organizować sobie czas.
Ale rozumiem powody dlaczego tak się nie dzieje.
--- przegrywy też nie zawsze znajdą wspólny język z sobą. I często jeden będzie musiał drugiego
A i bym zapomniał, post jest napisany przez kobietę, ale to pewnie nie ma znaczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LajfIsBjutiful: Mam takie same odczucia, jak czytałem wpis od babki, która biegła na runmageddonie. Pisała o tym, że ją wspierali ludzie poznani przed i na trasie. Ja jako chłop biegnący pierwszy raz i sam mam całkowicie inne odczucia. Nie pomógł mi nikt, ale też nikogo o pomoc nie
@CloudSpanner: Posty facetów pozostają bez odpowiedzi bo faceci często szukają dziewczyny, nie w głowie im koledzy. Schemat znany z grup na fb, jakichś forów, stronek typu 6obcy itd. Chłop chce poznać dziewczynę, nie znaleźć grono kolegów zazwyczaj.

W zasadzie mamy nasz wykop i ludzie z różnych tagów też się mogą integrować, lepszego miejsca na znalezienie ziomeczków niż to bagno nie znajdziemy.
@Dragonan:

Widać też boleśnie dlaczego inni ludzie odrzucają człowieka, bo przegryw ma też ochotę odrzucić tego drugiego przegrywa.

O-to-to! Real to nie matma. Dwa minusy nie dają plusa. Z drugiej strony, normik nie ma żadnego interesu, aby zadawać się z przegrywem. W przypadku przegrywa po prostu nie ma rozwiązania.
Przykre jak bardzo macie przyspawane klapki do oczu. Laski mają łatwiej? No mają. I co z tego?
#!$%@? mnie takie gadanie, że wyjście do ludzi jest niemożliwe. Nawet jak ktoś jest totalnie #!$%@? społecznie, to przecież opcji jest dosłownie pierdyliard. Nawet wam mogę k*rwa progresje rozrysować

1. Łapiesz kontakty grajać w gierki, jakaś komunikacja przez discordy itd.
2. Zapisujesz się na jakieś zajęcia sportowe typu boks i w prawie każdej grupce jest
zajęcia sportowe, Szkoła językowa, zajęcia taneczne

@C233: XD
Uczę się od lat języka angielskiego. Najczęściej 2 kursy jednocześnie. A nie wiem czy nie miałem okresu że chodziłem 3 czy 4. Dodatkowo często jakieś kursy wakacyjne w lato.
Nie widziałem ani razu, ani razu aby ktoś zawarł znajomość na kursie.

Chodziłem też na różne zajęcia sportowe. Może z raz widziałem jak dwóch gości złapało na tyle dobry kontakt (podobny okres w życiu,
@LajfIsBjutiful @CloudSpanner @Dragonan @WielkiNos
Powiem wam że ja znalazłem znajomych poprzez wspólne zainteresowania. Miesiąc temu zorganizowaliśmy wspólny wyjazd i od razu pierwszego dnia normalny koleś czytaj. normik powiedział o mnie że jakiś zagubiony jestem, nie powiem trochę się zdziwiłem bo starałem się jakoś integrować/ rozmawiać no ale brak socjalizacji w młodzieńczych latach od razu wychodzi na jaw.