Wpis z mikrobloga

@Dragonan: Ale chłopie, ja nie daje gwarancji, że poznasz 100 osób w ten sposób, tylko zimprovujesz soft skillsy na tyle, że jak trafi się szansa na poznanie kogoś, laska z żabki do Ciebie zagada, to nie odwrócisz się i nie uciekniesz nie płacąc.
Poza tym, jak sam powiedziałeś nie widziałeś nigdy żeby ktoś zawarł znajomość na kursie, bo nikt tam nie przyszedł w takim celu. To czy się z kimś poznasz
@C233: Soft skillsy przegryw może nabierze jak wejdzie w jakąś grupę ludzi na kursie tańca. Bo samo chodzenie na kursy tańca czy nie i rozmawianie z nimi podnosi to może tylko do pewnego poziomu. Poziomu rozmowy z obcymi ludźmi przez kilka minut przed i po kursie. Nic więcej.
Ja chodziłem na jakieś 30 różnych kursów tańca. Na niektórych z nich chodziłem na imprezy. Byłem na kilku wyjazdach z tych szkół. Nie
Posty facetów pozostają bez odpowiedzi bo faceci często szukają dziewczyny, nie w głowie im koledzy.


@Wink: To prawda ale Ci faceci są tam bo właśnie nasłuchali się o pasji i o tym, że tak poznaje się dziewczyne. Rozumiem też chęć znalezienia dziewczyny bo jest to naturalne dla większości osób - czy większość przegrywów gdyby mogła chciałaby mieć dziewczyne? Pewnie tak.

Schemat znany z grup na fb, jakichś forów, stronek typu 6obcy
@C233: Nie trzydzieści szkół językowych tylko 30 kursów. Kursy w zależności od szkoły są albo roczne albo półroczne.
Tutaj masz szkołę z własnym programem podzielonym na półroczne kursy, z których każdy ma inny materiał:
https://3lions.pl/planowane-zajecia/#kursy-in-school
Np:
B2+ FCE 1A (Pon + Śr 17:30-19:00)
B2+ FCE 1B (Wt + Czw 17:30-19:00)
B2+ FCE 1C (Wt + Czw 19:15-20:45)
B2+ FCE 3A (Wt + Czw 17:30-19:00) - tutaj mają błąd Powinno być 2A
@LajfIsBjutiful: No ale z tym akurat ma racje. Ja w ten sposób poznałem sporo ludzi, ponieważ prawie każde tematyczne forum organizuje zloty i różne spotkania towarzyskie oraz ma grupki na różnych komunikatorach, na których można swobodnie pogadać i zebrać ludzi na wspólne piwko.