Wpis z mikrobloga

@zielonzielon: A jej wina? Miałeś z tym problem to trzeba było iść do szefa. U nas tak koleżanki poszły złożyć skargę na jedną której się trafiło kombo — opieka+chorobowe+urlop i po trzech miesiącach już nie pracowała, a szef jej wprost powiedział, że częściej jej nie było niż była. Natomiast nikt jej nie obwiniał, bo niby za co? Choroby się zdarzają ale tak się nie da pracować.

Takie osoby nie powinny #!$%@?
@girldoma Nie ma to jak się zesrać, że ktoś korzysta z przywilejów które mu przysługują xD
#!$%@? tam na Janusza biznesu a jak już będziesz się wywracać to na pewno poda ci łapę twój kot xD
@girldoma: Ja #!$%@? ale polacki post xD

Cudza firma, wszystko zgodnie z prawem ale wykopek się zesrał bo JAK TO TAK xd

Myślę że baby z tobą raczej też nie lubią pracować.
Ale czaisz że przez takie babska OP może mieć więcej roboty? Kiedyś byłem w teamie z taką co musiała co tydzień brac dwa dni L4 na bachora. Tak mnie to #!$%@?ło... Raz jak już odchodziłem stamtąd to na pozegnanie zapytałem jej czy wie co starożytni Grecy robili z małymi dziećmi które były ciągle chore. I musiałem prawie permanentnie tyrać za dwóch a pensja ta sama.


@zielonzielon: no, wiadomo. Wina człowieka, że
@JoeGlodomor: Moja siostra pracowała kiedyś we włoskiej firmie budowlanej (budowa trasy szybkiego ruchu), jako prawa ręka dyrektora finansowego. Przez 4 lata miała umowę terminową 2x dwulenią. (Po zakończeniu drugiej umowy trzeba zatrudnić pracownika na stałą umowę)... No i gdy było jakieś pół roku do zakończenia budowy, to mojej siostrze wyskoczyła ciąża... Nie poinformowała nikogo, bo nie przedłużyliby jej umowy. Zaczekała miesiąc, czy dwa i po negocjacjach dostała podwyżkę i umowę na
@girldoma: Haha, to brzmi jak przejście z jednego ekstremum do drugiego! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po macierzyństwie pewnie to był szok, ale przynajmniej masz materiał na komiczne opowieści teraz. Trzymaj się tam!
nie chcą zatrudniać kobiet w wieku rozrodczym


@JoeGlodomor: Nie tylko w rozrodczym. Spróbuj znaleźć pracę jako 55-letnia kobieta. Za rok wchodzisz w wiek ochronny przed emeryturą i też nikt nie chce ryzykować pracownika, który za chwilę będzie mieć #!$%@? na robotę.