Wpis z mikrobloga

@dotankowany_noca: No to jest jakiś koszmar. Dziękuję chociaż za szczerość i za to, że nie próbujesz zaklinać rzeczywistości. Naprawdę rozmawiałam w swoim życiu z mężczyznami z różnych krajów i nikt nie zachowywał się tak bezczelnie, prostacko i chamsko jak Polacy. Przykro mi to mówić, ale taka jest prawda.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: Oczywiście. Tyle, że im to każdy mówi od wielu lat ale to jak grochem o ścianę. Niestety, ale to świadczy jedynie o deficytach intelektualnych. Bo normalna osoba też się może zagubić. Ale jak ktoś jej będzie powtarzał wielokrotnie w czym tkwi geneza problemu to taka osoba się zastanowi nad sobą i spróbuje jakieś wnioski wyciągnąć. A tu nie ma szans na żadne refleksje i to jest najbardziej przerażające. Dlatego właśnie,
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Ok baiter.

-Chłop używa cringe tekstu.

p0lka:

Ich rozmowy z kobietami są tragiczne. No ale czego oczekiwać od upośledzonych i zaburzonych jednostek...

Naprawdę rozmawiałam w swoim życiu z mężczyznami z różnych krajów i nikt nie zachowywał się tak bezczelnie, prostacko i chamsko jak Polacy.

to świadczy jedynie o deficytach intelektualnych. Bo normalna osoba też się może zagubić. Ale jak ktoś jej będzie powtarzał wielokrotnie w czym tkwi geneza problemu to
  • Odpowiedz
@ollsonn: A dlaczego jesteś takim hipokrytą pomijając już ten cringe? Na to wszystko co napisała odpisujesz jej jedynie jakimś dziwacznym tekstem "słodka jesteś mówisz..." a tutaj przychodzisz się żalić jakie to polki wymagania mają i jak nimi gardzisz. Czemu w takim razie nie napisałeś jej tego prosto w ryj, tylko się płaszczysz jak jakaś ciamaluga?
  • Odpowiedz