Wpis z mikrobloga

@gorzki99: legalne nie jest, ale prawo w Polsce jest jak zwykle dziurawe i nie ma jak udowodnić, że to akurat ten motocykl robił hałas.

Policja akurat musiałaby prowadzić pomiar jak taki pajac przejeżdża. Jak przyjadą na wezwanie, to motocyklisty dawno już nie ma.
@DonTom: Chyba nie do konca zrozumialem. Czy motocykle tez musza miec przeglad? Chyba tak.

Jedzie taki na przeglad - diagnosta manetka w opor i jak jest dzwiek startujacego samolotu to nie podbija.

No chyba ze przed kazdym przegladem koles bedzie tlumik wymienial. No to wtedy policja urzadzenia do mierzenia poziomu dzwieku (legalizowane zeby byla jasnosc) zatrzymuja motor, manetka w opor, i jak chce odleciec to mandat.
@dzyndzla: Nie wiem #!$%@?, na prawdę nie wiem, chociaż jeżdżę od lat... Racjonalni skądinąd ludzie, po zakupie jakiegokolwiek motocykla dostają #!$%@? i choćby nie wiem jakich innych inwestycji ten potrzebował, to kupią ten #!$%@? wydech w przelocie... Potem jeżdżą że stoperami w uszach (ja też tak robię), ale są dumni jak sam #!$%@?, nie wiem z czego. Z tego że #!$%@?ą ludzi po nocach i rujnują opinie środowisku?
@bigdukesix: milo ze sa normalni w tym srodowisku, bo zaczalsem w to watpic. Mieszkam przy drodze i kupujac to mieszkanie nie spodziewalem sie ze motocyklisci urzadza nam taki horror. 1 w nocy, 3, 4. Nie przeszkadza im, manetka na full zeby cale osiedle obudzic. W okol jest paredziesiat blokow w kazdym mieszka gdzies ze 100 osob, wiec pare tysiecy ludzi, dzieci, starszych, autystow i patusy na motorze. Brak wyobraźni, brak empatii
@gorzki99: Przeglądy motocykli, jak tylko nie przyjeżdża się trupem wyglądają jeszcze marniej niż samochodowe. Tj. dowód, sprawdzenie numerów ramy, świateł i spisanie przebiegu (a i to jak diagnosta jest porządniejszy, jak nie jest to sprawdzi tylko przebieg i tyle)
Nie ma normy w opór, jest 96dB/94dB "Pomiar ten wykonuje się w połowie prędkości obrotowej w pełnym obciążeniu."


@Alinous: No i taki komentarz to ja szanuje. O taki wypok nic nie robilem.

Czyli tak po prawdzie to ten przepis to pic na wode i fotomontaz.