Wpis z mikrobloga

@Tulky: z 7 lat temu 110 kg. Buty wiązane na raty bo bebzon przeszkadzał. Myślałem, ze jestem wysportowany więc poszedłem na aero kickboxing. Pierwszy trening prawie zemdlałem. Trener pod nosem, że już pewnie na następny nie przyjdę.

Teraz na koncie dwa półmaratony, kilkanaście biegów 10 km kilka 5 km i innych dystansów - worek medali za udział w biegach, amatorska drużyna koszykówki.

Zero alko i innych cudów.
  • Odpowiedz
@Tulky: 5 tygodniowo siłowych i 5-7 razy cardio tygodniowo. Ale jestem antygenetykiem
Trzymałem się też obsesyjnie swoich załozeń - trening, dieta, cardio co 1 minuty/kg/grama
  • Odpowiedz
@Tulky byłem lekko spasiony w wieku 30 lat. Ale miał być ślub więc wziąłem się za siebie. Nigdy wcześniej nie biegałem ale zacząłem od 2 km. I dieta. Jak się wkręciłem to później ultra górskie biegałem już glownie
  • Odpowiedz
@Kasahara widzę, ze na fotach tak jakby skóra ci się trzyma na pępku. Wisiała ci skóra po redukcji? Bo teraz widzę ze się ładnie naciągnęła na mięsku
  • Odpowiedz
@Tulky: w pół roku spokojnie jesteś w stanie zrobić formę pozwalającą przebiec spokojnie 10km, tempem powiedzmy 6:00/5:30 min na 1 kilometr. 30 lat to przecież nie jest nie wiadomo jaki wiek, ja np. najlepszą swoją formę zrobiłem i dalej robię mając obecnie 29 lat, a w wieku 20 byłem tucznikiem warzącym prawie 120kg. Także wszystko da się zrobić, a wiek tutaj nie ma nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@Tulky: z 97 na 70 kg w 7 miesiecy przy 25 latach.
Micha 100%, zero alko, 6 razy trening silowy, dedykowane cardio to tylko raz w tygodniu 40minut biegu. Ale mocno przesadziłem i teraz widzę, że wyglądałem jak z auschwitz, bo bardzo mi masa mięśniowa spadła. Głównie przez dosyć małą podaż kaloryczności, ale głównie przez to, że zaczynałem jako świnia bez mieśni - do tego wieku zero wysiłku fizycznego, co najwyżej
  • Odpowiedz
@Tulky: Miliony osob co roku na swiecie. Jak masz do zrzucenia tylko 20-30 kg to w rok sie mozna wyrobic bez zadnego zajezdzania, a w 2 lata mozna juz w ironmana uderzac jak bedziesz mial zaciecie do sportu. Powodzenia.
  • Odpowiedz