Wpis z mikrobloga

Jedno jest pewne. Dzięki #pis polska #policja rozbestwiła się jak dziadowski bicz. Było to widać już podczas pandemii, ale i wcześniej. Czy następna władza to zmieni? Wątpię, bo władzy na rękę takie stado agresywnych psów, a nawet jeśli nie, to nie jest w stanie szybko wpłynąć na zmianę postępowania każdego policjanta. Także dożyliśmy czasów, że kiedyś wyśmiewanie sebkowe JP na 100% zagości nadobre w umysłach każdego, szanującego wolność myślącego człowieka. Ja już od bardzo dawna czuję raczej niepokój widząc na swojej drodze policjanta. Szkoda tylko, że takie oburzenie powstało po zatrrzymaniu posła, jakby to oni byli świętymi krowami.

trochę #libertarianizm
  • 46
Szkoda tylko, że takie oburzenie powstało po zatrrzymaniu posła, jakby to oni byli świętymi krowami.


@kuroszczur: immunitet właśnie do tego służy, żeby byli świętymi krowami. Tak to sobie wymyśliliśmy, żeby policja nie mogła na przykład pod dętym pretekstem zatrzymać posłów opozycji przed wejściem do Sejmu, uniemożliwiając im głosowanie w konkretnej sprawie. ¯\(ツ)/¯
@kuroszczur Milicjanci na długo przed pisem byli służalczo nastawieni do każdej politycznej #!$%@? która akurat rządziła, tylko nikt przed pisem nie był na tyle podły żeby to tak mocno wykorzystywać i dawać pieskom takie polecenia. Było mniej więcej tak jak to pokazali w Ranczu, gdzie głupi Stasiek policjant skakał wokół wójta, wypełniał jego polecenia i bał się mu sprzeciwić
@kuroszczur: zgadzam się ze wszystkim, prócz stwierdzeniem, że nie da się szybko wpłynąć na zmianę postępowania poszczególnych funkcjonariuszy. Akurat się da, bo tam idą tacy ludzie, którzy są podatni tresurze - niczym psy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wystarczy więc jeden rozkaz przełożonego i taki znacznie robić to co trzeba. Problemem są właśnie przełożeni - od komendanta głównego zaczynając. Bez czystek w kadrze oficerskiej, to nic do reformowania
@kuroszczur jak ktoś jest patusem to niech boi się policji, bardzo dobrze. W czasie pandemii policja sama nie wiedziała co ma robić. Nigdy nie miałem problemów z policją, jestem zawodowym w wojsku. Patrzę na takie wpisy jak na żale bo ludzie chcą robić co chcą i byłoby bezprawie gdyby nie jakaś kontrola. Immunitet można podważyć i to pis jest winny temu że chroni swoich. Pisowskiego Immunitetu ciężko dotknąć prawnie.
@kuroszczur: Myślę, że będzie tylko gorzej po pandemii mieli spore niedobory w kadrach. Była spora nagonka do zatrudniania w policji, co sprawiło, że brali każdego jak leci, co oczywiście wykorzystali ludzie.
Aktualnie wszystkie największe nieudaczniki i ludzie bez przyszłości poszli do policji.