Wpis z mikrobloga

Jedno jest pewne. Dzięki #pis polska #policja rozbestwiła się jak dziadowski bicz. Było to widać już podczas pandemii, ale i wcześniej. Czy następna władza to zmieni? Wątpię, bo władzy na rękę takie stado agresywnych psów, a nawet jeśli nie, to nie jest w stanie szybko wpłynąć na zmianę postępowania każdego policjanta. Także dożyliśmy czasów, że kiedyś wyśmiewanie sebkowe JP na 100% zagości nadobre w umysłach każdego, szanującego wolność myślącego człowieka. Ja już od bardzo dawna czuję raczej niepokój widząc na swojej drodze policjanta. Szkoda tylko, że takie oburzenie powstało po zatrrzymaniu posła, jakby to oni byli świętymi krowami.

trochę #libertarianizm
  • 46
A prowokacji na marszach 11go listopada nie pamięta?


@MalowanyPtak: Używanie słów prowokacja zawsze mnie śmieszy. Biedne sebki zostały bestialsko sprowokowane i musiały rzucać kostką brukową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem na MN w czasie tych zamieszek i 95% marszu normalnie szło, a 5% to były różnego rodzaju seby co specjalnie przyjechały burdy robić.
@Gymaholic: XD uwielbiam takie wpisy - większość polaków ma ambiwalentny stosunek do psiarskiego munduru (ciekawe czemu?) - patrząc jeszcze po tym jakie patusy tam lądują i co sobą reprezentują jak np glonojad który się ostatnio chwalił łychą z którą idzie do komendanta żeby jej zaliczył test na strzelnicy - 95% krawężników jakich spotkałem to dresy i przygłupie janusze które kompletnie nie znają prawa i myślą że skoro mają mundur to im
@PolskaPrawicaLubiWCzoko dość często z racji mojej formacji współpracujemy z policją. Choćby organizowanie piknikow wojskowych, defilad, przemarszy i ćwiczeń. Nie wiem o jakich "patusach" piszesz. Oczywiście nie bronię nikogo, sam bym nie poszedł do policji. W dobie internetu ludziom wydaje się,że każdy jest taki sam jak tych kilka procent opublikowanych w sieci. Oni też po takich akcjach ponoszą odpowiedzialność a nawet lecą na ulicę xd
@Saprofit: Gdzieś słyszałam że w policji był taki wewnętrzny dział który robił za "policję dla policji" i trzymał wszystkich za mordy ale pis ten dział rozmontował. Więc nie trzeba zmieniać przełożonych, trzeba ten dział odtworzyć.