Aktywne Wpisy

wiktor-wkpl +371
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
źródło: 7602
Pobierz
lubie-sernik +362
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
źródło: 20260531_151023
Pobierz




Mam 3-pokojowe mieszkanie i chyba pora żeby zamieszkać w końcu z różową. Mam salon, sypialnię i gabinet/man cave. W gabinecie mam narzędzia, dodatkowy komputer, sprzęt do druku 3d i różne akcesoria do DIY. Lubię tam spędzać czas, buduję różne rzeczy i jest to moje hobby. Nie pracuję tam zawodowo, do pracy zdalnej mam biurko w salonie. Gdyby różowa się do mnie wprowadziła, to mielibyśmy tylko wspólną sypialnię i wspólny salon, nie miała by pokoju tylko dla siebie, a ja mam. Nie wiem czy to sprawiedliwe i dobrze by wpłynęło na związek, czy nie powinienem zlikwidować swojego man cave i zrobić tam pokój dla różowej? Z drugiej strony brakowałoby mi wtedy mojego hobby, a jest ono dla mnie bardzo relaksujące. Ale może nie powinienem się tak tym hobby przejmować gdy jestem w związku. Nie wiem co najlepiej zrobić. Mieszkanie jest tylko moje, własnościowe.
#zwiazki #zwiazek #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #milosc
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
Czy zlikwidować man cave i zrobić tam pokój dla różowej?
jak hobby baby sprowadza się do tikota czy innego pudelka to sypialnia i salon jej z powodzeniem wystarczą, będzie jeszcze mieć całą kuchnię dla siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z resztą co się na wikopie o takie pierdoły pytasz, z różową pogadaj.
A najlepiej to spytaj ją, a nie wykopków.
@Dwudziestydrugi
Przenieś sobie biurko do tego pokoju, w ten sposób salon będzie salonem i różowa nie będzie Ci przeszkadzać w pracy i tyle
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny