Wpis z mikrobloga

#slub #wesele #logikarozowychpaskow #zwiazki

siemanko, jak namówić różową na pieczonego świniaka na weselu ? Jako, że znam osobę która robi takie rzeczy miałbym to w dobrych pieniądzach i zrobiony na wypasie.

już próbowałem z bażantem i indykiem ale też nie chce (°°
hasek34 - #slub #wesele #logikarozowychpaskow #zwiazki

siemanko, jak namówić różową ...

źródło: 379670429_664159945679129_4955635251412433078_n

Pobierz
  • 112
@hasek34: Jak wjeżdża świniak na wesele to jest wydarzenie, już nawet nie chodzi o to czy jest smaczny tylko o to że wjeżdża i był.

Serio tylko raz jadłam dobrego, bardzo dobrego. To sztuka upiec taki kawał mięsa żeby był smaczny, miękki, doprawiony, rozpływający się w ustach. Zwykle to podeszwa i każdy po kęsie wypluwa.
@hasek34: jak chcesz to powinna sie zgodzić ale w sumie nie kupuję tego pomysłu, jeszcze nie jadłem tego zeby to bylo dobre (pocięte fragmenty łatwiej dobrze zamarynować/doprawić i podpiec do odpowiedniego stanu) do tego ludzie polują tylko na najlepsze części i większość zostaje bo malo kto chce i całość wyglada i pachnie jak posiekana kupa mięsa na stole w mięsnym.
@ChempyTuj: Otóż to - nie znamy całej sytuacji i trochę nieuczciwie jest zakładać jakikolwiek scenariusz. Mireczkowi może się wydawać, że jest pokrzywdzony, bo jego panna nie chce świni, a jego pannie może się wydawać, że ona jest pokrzywdzona, bo on nie chce świni, a on na nią naciska.

Planowanie ślubu to duży test dla pary - test tego, czy się rozumieją, czy potrafią wyrażać swoje potrzeby i wypracowywać konsensusy.

Sama z
@k44tajemnicza no może tak powiedzieć, ale założenie jest takie, że to dwoje ludzi, którzy wzajemnie chcą spełniać swoje potrzeby i kiedy trzeba szukają kompromisu. Problem w tym gdzie wyznaczyć granicę między czyimś życzeniem, a jakąś absurdalną zachcianką. Nikt inny tylko państwo młodzi muszą się dogadać, mało tego, mają tyle samo do gadania ( ͡° ͜ʖ ͡°)