Wpis z mikrobloga

#slub #wesele #logikarozowychpaskow #zwiazki

siemanko, jak namówić różową na pieczonego świniaka na weselu ? Jako, że znam osobę która robi takie rzeczy miałbym to w dobrych pieniądzach i zrobiony na wypasie.

już próbowałem z bażantem i indykiem ale też nie chce (°°
Pobierz hasek34 - #slub #wesele #logikarozowychpaskow #zwiazki

siemanko, jak namówić różową ...
źródło: 379670429_664159945679129_4955635251412433078_n
  • 112
@hasek34: W sumie to wygląda obrzydliwie, ale jeszcze bardziej obrzydliwe jest branie ślubu jako podnóżek z jakąś czereśniarą z koziej wólki... A świniaka se walniesz na imprezie rozwodowej, luzik.
@hasek34: typie, ale taki prosiak jest mdły w smaku ale za to średnio wygląda.
Ja bym odpuścił na twoim miejscu. Chyba że chcesz tego prosiaka tylko po to by postawić na swoim bo ci narzeczona życie ustawia. Wtedy to albo twardo wyjeżdżaj że świnią na salę albo sobie odpuść ślub, bo po co się męczyć.
Planowanie ślubu to duży test dla pary - test tego, czy się rozumieją, czy potrafią wyrażać swoje potrzeby i wypracowywać konsensusy.


@k44tajemnicza: Na takie coś to był czas wcześniej a nie przy planowaniu buraczanej imprezki xD
ja bym odwołała ślub i związek gdyby moj partner chciał takie okropieństwo pokaazywac


@Invisiblinio: Bo widocznie jeste kolejną egoistką buraczaną be wyższych uczuć, standard. "Odwołałaby ślub i ZWWIĄZEK" bo nie jest po jej myśli haha, lepiej wracaj do siebie pod las i nie rób nikomu w przyszłości problemów.
Nagrywałem parę nieszczęsnych lat wesela i swego czasu miałem coroczny konkurs z kumplem, kto nagra bardziej efektowny wjazd świniaka, potem montowaliśmy showreele tylko z tych wjazdów.
Wiem, że nie każdy musi mieć wprowadzenie wieprza pod Piratów z Karaibów czy Janosika, ale nie czujecie naprawdę jakiejś żenady, jak przerywa się imprezę i przy świecach wprowadza kawał pieczonej świni, do której potem ustawia się kolejka wujków, jakbyśmy byli jakimiś pierwotnymi ludami tundry?
Może po