Wpis z mikrobloga

@Niski_Manlet ale wzrost to nie jedyne źródło pewności siebie. Pewność siebie może też być budowana na podstawie inteligencji, wykonywanego zawodu, zarobków, statusu.. wiele rzeczy może ją kształtować... chociażby podróże, zwiedzanie świata..
@malronos: Hierarchia społeczna jest wyznaczana przez wygląd, nie jakieś skille jak w Gothicu. Jak jesteś przystojny to jesteś na szczycie drabiny społecznej, albo jako alfa dynamiczniak albo jako wycofany, tajemniczy sigma. Jak jesteś brzydki to jesteś na dole drabiny, albo jako pogodzony z losem zamulacz albo jako klaun i pośmiewisko dla innych.
@CowiekDebil wygląd to jedynie jedna z wielu cech które kształtują człowieka.. gdyby tylko wygląd miał znaczenie to wszyscy ci brzydcy znani ludzie nie odnosiliby sukcesów xD Dobre życie może wieść każdy tylko trzeba pamiętać że swoje wady trzeba przykrywać innymi cechami.. zaletami..
fobie społeczną/osobowość unikającą


@malronos: Ilu znasz przystojniaków z fobią społeczną? Te choroby to w większości skutek ch00jovego traktowania przez otoczenie na skutek kiepskiego wyglądu.
@CowiekDebil obiektywnie to gdy miałem tindera to mogłem przebierać w laskach i same do mnie pisały jak juz zmatchowało, tylko ja nigdy do żadnej nie odpisałem.

I nie ukrywam w życiu jest mi łatwiej, bo ludzie traktują imo życzliwiej, sami wychodzą z inicjatywą i mimo wszystko cię szanują ( ͡º ͜ʖ͡º)