Wpis z mikrobloga

@testoviron17 @strikte w każdym meczu wszyscy narzekają na Szpaka i po każdych mistrzostwach pojawiają się glosy, że w sumie to nie jest taki zły, bo to legenda, bo jest stary. To moja subiektywna opinia, oglądam go od wielu lat, słuchałem też jego #!$%@? niegdyś w Misji Futbol o bayernie Juppa Heynckesa i jakieś banały, że napastnik żyje z podań. Chłop ma pojęcie o piłce jak mój stary, nigdy nic ciekawego
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak w sumie pojęcie „komentatorstwa” to szerokie wody. Można klinicznie opisywać sytuacje na boisku, można 75% czasu przytaczać anegdoty, można czytać Wielki Słownik Synonimów, nie ma jednej drogi :) Szpakowski ma swoje lata i jaki jest każdy widzi. Ale moim zdaniem to jego #!$%@? i pomyłki nadają jakiegoś vibe’u. Szpakowski jest po prostu Jakiś :)
  • Odpowiedz
@eleganckichlopak zgadzam się i moim zdaniem jedzie na swoim ego a przez to nie przygotowuje się do meczów, pokazał to nie raz. Gość ma jedną z najlepszych prac na świecie a przez te swoje błędy w pewien sposób pokazuje brak szacunku do kibiców. W ogóle nasz poziom komentujących to dno, tylko kilku się wyróżnia i traktuje to na poważnie, przykładem może być Ćwiakala.
  • Odpowiedz