Wpis z mikrobloga

Laska z ktora sie umawialem od 4 miesiecy wysmiala mnie bo pojechalem z ojcem lvl 63 do Biskupina. Ja sam mam 28 lat i wracalem specjalnie do rodzicow zeby z nim na ten festyn pojechac, bo ojciec interesuje sie historia i zabieral nas na kazdy co roku. Powiedzialem jej, ze jak smieszy ja moja relacja to ma palic wroty. #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 186
zauważyłem dziwny trend wśród różowych że ojciec to zawsze tyran i zjeb który zniszczył życie madce


@adamssson: Nawet mnie to nie dziwi. Dzisiejsza psychologia pewnie z 99% problemów tłumaczy #!$%@? starymi, a w pl nie możesz pocisnąć po madkach bo zostaniesz wykluczony społecznie. Zostaje więc zrzucenie wszystkiego na #!$%@? starego, bo przecież raz wypił więcej niż 2 piwa więc pewnie był alkoholikiem przemocowcem czy jakie to buzzwordy są dzisiaj modne w
@BrakWolnegoLoginu: Brawo za szybką reakcję i odpulenie toksycznej p0lki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już inni napisali, oszczędziłeś sobie nerwów na przyszłość, normalnej dziewczynie to by się nawet podobało, że tam pojechaliście i że masz dobry kontakt z ojcem
@BrakWolnegoLoginu: Gratuluje zdrowego rozsądku. Też miałem takie "dziewczyny". Jedna była #!$%@?, że kupiłem lustrzankę cyfrową i zacząłem interesować się fotografią. Strarała się mnie sprowadzić do swojego poziomu. Szybko zakończyliśmy znajomość a znajomość fotografii okazała się przydatna przy znajomości z dziewczynami zainteresowanymi pozowaniem do zdjęć :D
@BrakWolnegoLoginu: gdyby każdy tak wyrzucał za drzwi takie tępe dzidy to byłoby dużo lepiej. A tak to niestety jesteś rzadkim wyjątkiem, większość dałaby się owinąć wokół paluszka a później skończyłaby płacąc alimenty na cudzego bachora