Wpis z mikrobloga

Laska z ktora sie umawialem od 4 miesiecy wysmiala mnie bo pojechalem z ojcem lvl 63 do Biskupina. Ja sam mam 28 lat i wracalem specjalnie do rodzicow zeby z nim na ten festyn pojechac, bo ojciec interesuje sie historia i zabieral nas na kazdy co roku. Powiedzialem jej, ze jak smieszy ja moja relacja to ma palic wroty. #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 186
@yazir też pomyślałem o tym buncie, że zrobienie czegokolwiek dla rodziców i lub zgodnie z nimi to już mamisynek i dzieciak bez zdania, który powinien spędzać czas tak jak uważa.

+ he he rycerzami się interesuje
@BrakWolnegoLoginu fajny wyjazd z rodzicem i w takim wieku jak ojciec i Ty żaden czas razem nie jest głupi/stracony/niepotrzebny. Laska mentalnie pewnie w wielu 15 lat kiedy wyjazd z rodzicami jeszcze był obciachem wiec w sumie mała strata :D normalna dziewczyna zapakowalaby się z Tobą do auta bez gadania i najwyżej zapytała co wziąć na drogę do jedzenia.
@BrakWolnegoLoginu @Centuri0n: Ogólnie to jest taki typ człowieka, który prawdopodobnie nie interesuje się niczym co daje mu satysfakcję i dlatego tak reaguje na hobby czy zainteresowania i nie chodzi tylko o kobiety, niektórzy po prostu nie potrafią pojąć że lubisz robić coś co nie koniecznie inni zrozumieją. [] Ja na przykład mam tak że jak ktoś robi cokolwiek to zawsze się chociaż troche zainteresuję i
@Yeahido Dla takich ludzi jedynym hobby może być co najwyżej zachlanie pały do nieprzytomności w każdy weekend. To jest typ, który żyje według gównianych schematów z social mediów i kompletnie nie ma pomysłu na życie prywatne/spędzanie wolnego czasu.
Laska z ktora sie umawialem od 4 miesiecy wysmiala mnie bo pojechalem z ojcem lvl 63 do Biskupina.


@BrakWolnegoLoginu: Ja nie wiem o co chodzi tym laskom. Mój kolega kiedyś miał taką sytuację, że lasce się nie podobało, że często się widzi z rodzicami.
Na jakichś rakowych grupkach dot. randkowania też widziałem często, że jakieś dziewczyny nazywały facetów maminsynkami, bo np. często dzwonili do mamy xD