Wpis z mikrobloga

Wyobraźcie sobie, że na wiecu Tuska pojawia się np. Sośnierz,

Donald zaprasza go na scenę i zamiast skorzystać z okazji, żeby go zjechać argumentami, to w świetle kamer zaczyna na niego wrzeszczeć, obśmiewać, a na koniec robiąc coś na wzór mabo rapu machając łapą i krzycząc : "Panie Sośnierz , masz Pitbulla, który wygląda jak jamnik, gibasz się jak prawicowy rezus, zachwycasz się panem Kunta-Kinte, marnujesz mojemu kumplowi ścieżkę najlepszego proszku, a na koniec chcesz ubić ze mną interes. Po tym, co tu zobaczyłem, nie chcę ubić z tobą nawet muchy w kiblu!

Żenująca abstrakcja? Festiwal żenady i czysty cringe? A Memcele to właśnie wczoraj odwalił xDDDD

Poważna partia, której lider zamiast wygrywać siłą argumentów, leci tekścikami z filmów xD

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja #neuropa #rysiekpetru #polityka
SzejdiSlimSzejdi - Wyobraźcie sobie, że na wiecu Tuska pojawia się np. Sośnierz, 

Do...

źródło: rys

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@login_cwiczebny: No rzecz w tym, że ostatnimi czasy konfa celuje chyba w trochę wyższy wiekowo target. W dodatku założę się, że dla połowy dzisiejszych nastolatków teksty z chłopaki nie płaczą, czy tekst skryby z asteriksa i obeliksa są czymś kompletnie abstrakcyjnym, więc jest to przekaz bardziej do dzisiejszych 30 latków.
  • Odpowiedz
moja ulubiona czesc tego festiwalu #!$%@? jak memcen po slowach petru "ludzie chca konkretow" chcial go wysmiac i zapytał sie publicznosci czy chca konkretów, a ta krzyczy "nieee"

merytoryczna opozycja ze swiadomymi wyborcami xDD
  • Odpowiedz
@xDawidMx: Skoro jesteście tacy dumni ze swojego lidera to dlaczego zakopywaliście jak leci wszystkie znaleziska gdzie były filmiki z całego zajścia xD

A dwa, myślałem, że konfederacja to nowa jakość wyborców i polityków.
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi bo wszystko co było wrzucane to od naczelnego spamera Konfą i największego manipulatora w historii Wykopu - gromoty.
I tylko wycinane/kopiowane tak aby nie było widać że to od tego pajaca.
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: mnie nieironicznie zaimponował rychu, wszedł do paszczy lwa i co wiecej, wyszedł z twarzą. To jest dla mnie takie absurdalne że nie jestem tego w stanie zrozumieć. Jak wielkiego gwoździa w mozgu trzeba mieć żeby #!$%@?ć coś takiego co #!$%@?ł ten tiktoker udajacy polityka?
  • Odpowiedz
btw Mentzen ma racje z tym że go wskrzesił


@DorodnyTucznik: xDD Wskrzesił to się sam Rychu, po tym jak zjechał wielkiego memcela jak burą sukę. Gdyby memcel nie zlekceważył Ryśka i go położył w tej debacie na łopatki, to Rysiek już dawno byłby na politycznym śmietniku historii.

Widzisz, łykasz tak bezrefleksyjnie to co pepla twój guru, że nawet sam nie pomyślisz jak to się stało, że Rysiek wrócił do łask i
  • Odpowiedz
Jaki to jest cringe. Ten koleś to jest taki kretyn, że wstyd mi za ten naród. Jak on te swoją kancelarie rozdmuchał do takich rozmiarów? Kto poważny do takiego błazna zaniesie swoje papiery? Chyba tylko jego brat z kasą z przekrętów.
  • Odpowiedz