Polska pozwie Niemcy do TSUE. Chodzi o śmieci

"Strona polska i strona niemiecka przedstawiły swoje argumenty. Niemcy głównie zasłaniali się tym, że był covid i nie mogli sprawdzić, czy to są na pewno ich śmieci"
- #
- #
- #
- #
- #
- 59
- Odpowiedz

"Strona polska i strona niemiecka przedstawiły swoje argumenty. Niemcy głównie zasłaniali się tym, że był covid i nie mogli sprawdzić, czy to są na pewno ich śmieci"
Komentarze (59)
najlepsze
Tak im na ekologii zależy ;)
@Holyto: co miały weryfikować dodatkowo jak dostawali od polskich firm urzędowe pozwolenie na wewnątrzwspólnotowy transport śmieci oraz decyzję środowiskową na przetwarzanie odpadów, jak i pozwolenia na składowanie odpadów? Wszytskie te dokumenty z pieczątką z orzełkiem.
Zaraz się okaże, że Niemcy pozwą Polskę, bo to polskie urzędy po naciskach
źródło: uid_c70d64562b09d435f36ee9545000ea221635250616562_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720
PobierzJak slyszczycie tą komendę z Woronicza, młyny w Waszych mózgach robią obrót - najpierw powoli, potem coraz szybciej i się zaczyna powielanie partyjnego przekazu z pap Waszych.
Uszanowanko towarzyszu, pozdrów kumpli z farmy.
Komentarz usunięty przez autora
źródło: plvs germany
PobierzTak, tak. Jakoś wszyscy Polacy wiedzą ze PO to od was są, nie mydlcie nam teraz oczu kowidem, tylko zabierajcie ich z powrotem.