Wpis z mikrobloga

Bądź mną:
Anon lvl 33, dzieciaków (5 i2 lata) psa i żone do której jesteś przyzwyczajony. Nie ma tego co kiedyś przez dzieci. Tzn. Posiadanie dzieci. Żoną widzi tylko dzieciaki a nie Nas.

Do tego dochodzi praca fizyczna na 3 zmiany która miała być na chwilę aby uzbierać na wesele lecz ta chwila trwa już prawie 7 lat. Cały czas sedanie się wkurzasz na tą pracę. Wiesz,że stać cie na więcej lecz nic nie możesz z tym aktualnie zrobić bo jest zbyt dobra płaca a jesteś jedynym żywicielem bo różowa jest na wychowawczym.

Przez pracę twój zegar biologiczny jest #!$%@? na małe kawałeczki. Po nockach nie wiesz jaki jest dzisiaj dzień po rankach jestes caly dzien spiacy a na popoludniowkach nic nie mozesz zrobic bo brak czasu. Przez to wszystko chodzisz ciągle zmęczony a żoną ciągle ma pretensje, że nie robisz czegoś o co cię poprosiła w tym momencie kiedy to powiedziała.

Miej borderline oraz prawdopodobnie ADHD przezco masz same problemy w głowie, chcesz zmian lecz nie potrafisz nic zrobić przezco wpadasz w depresję. I cały czas masz taką parabolę nastrojową. Jednego dnia jest Tobie zajebiscie, cały świat jest twój i dochodzi do tego hiperfiksacja na dany temat (nic i nikt nie istnieje. Jesteś tylko Ty i dana hiksacja na określony temat) a 2 dni później uważasz, że Twoje życie jest do dupy a najlepiej gdybyś mógł zacząć swoje życie na nowo.

#gownowpis
  • 199
@Szakal12 a inni mi mówią jak zajebiście mieć dzieci xD
Jestem niewiele, bo tylko kilka lat młodsza od Ciebie, leżę w łóżku i myślę o tym gdzie dzisiaj wyskoczymy z niebieskim oraz czy dać mu jeszcze godzinkę pospać I obudzić go lodzikiem i śniadaniem do łóżka, czy mizianiem po głowie i śniadaniem.
A różowa wyślij do roboty. Żłobki istnieją. Przedszkola też.
@1masa no na pewno jest zajebiście.
Życiowa rutyna, zmęczenie, frustracja, ciągle tylko "mamo daj, mamo weź, taaaaaatoooooo! maaaaaamoooo a on mi (tu wstaw dowolne coś), maaamoooo jeeeeesc"
na urlop to tylko w wakacje, na urlop w zimie to tylko w ferie.. Pranie, sprzątanie, gotowanie, rozgardiasz, wywiadówki, przedszkola, żłobki i szkoły. Wstawanie w nocy, zniszczone cycki, brak snu, babranie się w gównie, oglądanie Psiego Patrolu i nieustanne oczy dookoła głowy oraz pilnowanie by
  • 0
@Matylda_Megara sama wiesz jak się czułaś będąc w ciąży to nawet lekarz by nie musiał być żebyś wiedziała że jesteś w ciąży skoro nagle cycki cie bolą, masz mdłości ochotę na rzeczy które nie jadasz i bardzo szybko się męczysz przy czynnościach kiedy robiłaś z palcem wiesz gdzie.