Wpis z mikrobloga

@Joa024: Masakra, widać że chłopa nie masz.
Każdy normalny facet by z nim chwilkę pogadał po pracy. Ja tak kiedyś zrobiłem , bez żadnych straszen. Powiedziałem aby sobie gościo darował żarty podobnego typu. Później ja przeprosił w 4 oczy , myślał że to takie " żarty etc"
  • 0
@Ferdynand_Lipski: nie wspomne o tym, ze o urlop mnie nie pytal kiedy chce . Raz mi dal robocze sylwestra i wugilie, a na moje ze nie zapytal, powiedzial, ze nie musi i kazdy kto ma mały staz ma przerąbane.
  • 0
@wojtek-m: nie pytal o urlop kiedy chce, raz mi dal w sierpniu bez pytania. Dal mi wigilie i sykwestra pracujące. I mowi kazdy kto ma mały staz ma przerąbane. Widziałam jak dotyka jedna w udo i mowi jej zamknij ryj, a ona sie smiała.
@Joa024 co byś nie zrobiła - i tak między Wami nie będzie dobrze, ani nawet neutralnie. Za długo to trwało. Jedynym rozwiązaniem jest zmiana pracy. Zmiana pracy będzie mieć dla Ciebie o wiele więcej korzyści niż negatywów. Przerabiałem kierownika buca i chama, ci ludzie to socjopaci, nigdy się nie zmienią.
  • 0
@rozmaryn123: masz racje, mimo wszystko jak poradzic sobie z zalem do siebie? Ze na to pozwolilam... Podibnie z grafikiem mam ciagle popołudniu, siboty wolnej jak nie poproszę nie mam. Mimo wszystko z dzuewczynami ma keosze relacje a gnoja go, a ja go nie gnoje...
@Joa024 #!$%@? to po co w ogóle się tu żalisz i zawracasz dupe? Ludzie dają Ci rady co masz zrobić żeby się pozbyć tego #!$%@? w pracy, ale ty ciągle omijasz temat lub powtarzasz “już tak nie robi.”

To albo przyszłaś tu o pomoc, albo pochwalić się, że jakiś stary dziad Cię “molestuje” - w takim razie #!$%@? ci w oko i nie proś o atencję.