Wpis z mikrobloga

@Joa024: bo te dziewczyny właśnie go gnoją i pokazały że mają własne zdanie i nie dadzą sobie wejść na głowę. Facet dla świętego spokoju daje im "lepszy" grafik, a ty jesteś tą osobą która zgadza się na wszystko i on doskonale wie że może ci dać cokolwiek dziadowskiego, a ty i tak to weźmiesz bez słowa skargi. W pracy trzeba mieć jaja i umieć się odezwać, bo jak widzisz bycie uprzejmym
@protokol_zniszczen: one, z nim o tym seksie gadały. Potrafił podejsc i mowic np widziałem samochod Twojego męża, okna były zaparowane. Innej, ze ten biustonosz... Kolejnej żeby brodka cos tam... I jednoczęśnie one mowia o nim oer smieć. Jedna widziałam jak klepie w tyłek. Mysle, ze zadna z nich nie protestowała otearcie jak ja.
@Joa024:
Ja bym z tym szedł do prawnika. Oczywiście zmieniłbym też pracę.
W kraju prawie nie ma bezrobocia, nawet ludzie z Ukrainy ledwo mówiący po polsku dostają pracę.
ewidentnie sobie pozwalasz. Chłopaki na budowie sobie też żartowali z mojej żony, teksty typu "ulala ale kształty", albo jakieś końskie zaloty, hehe nie za gorąco pani? Ostrzegała raz, ostrzegała drugi. Potem chlopaki dowiedzieli się, że to moja żona jak #!$%@?łem jednego dla przykładu


@Zarzutkkake: Just be a boss, bro.
Ciekawe jak by sobie twoja żona poradziła bez ciebie..
@Joa024 przeciez molestowanie mozesz zglosic do hr, jak robisz w jakiejs biedrze to zglos gdzies centrali ze odpoerdala typ, znieraj dowody i zawijaj sie gdzies indziej. W ogole siedzisz tam 6 lat, co potrafisz innego?
@Joa024: to nic zawsze można obsmarować gównem drzwi z napisem cham albo prostak :) wiem, że nie zwróci Ci przykrości, ale koleś się zastanowi chociaż przez chwilę nad swoim życiem :))