Wpis z mikrobloga

@AlienFromWenus każda z nas jest inna i to jest piękne :) przecież są też kobiety, które mają mnóstwo męskich cech, piastują typowo męskie zawody, a przy tym są niezwykle kobiece :)

ja kiedyś pracowałam w męskim środowisku jako kupiec części samochodowych, to była moja najlepsza praca! czułam się wtedy najbardziej kobieca :)
@agacik92

@AlienFromWenus Oczywiście, że mężczyzna też powinien dawać ciepło, ale przede wszystkim jego rola to dawać Ci bezpieczeństwo i ochronę. Facet lubi czuć się potrzebny. My kobiety często o tym zapominamy i chcemy być takie samowystarczalne, a przez to faceci czują się zbędni. Wtedy najczęściej związki się rozpadają i faceci idą "szukać dalej".


Jako facet nie zgadzam się z tezą że lubię czuć się potrzebny kobiecie.
@AlienFromWenus Ciepło domowego ogniska, to świetna komunikacja z rodziną, poczucie wsparcia i jedności z rodziną. Wspólne zjazdy rodzinne, spotykanie się przy wspólnym stole bez kłótni i nadawać na tych samych falach. Oczywiście to jest też okraszone dobrami doczesnymi jak np dobre zarobki, swój dom czy normalny rodzinny samochód. Czyli to jest to czego w sumie nigdy nie zaznałem (,)
Haha widzę, że zdenerwował Cię mój komentarz.


@agacik92: Widziałam ten komentarz i chciałam zapytać, o to samo, co OP xD Ale się wstrzymałam, bo zauważyłam, że takie dopytywanie o sprawy, które większość ludzi rozumie albo się nad nimi nie zastanawia, jest często odbierane jako czepialstwo albo atak. I mimo Twoich wyjaśnień dalej nie rozumiem, dlaczego to kobieta odpowiada za "ciepło domowego ogniska" i czym dokładnie jest to bezpieczeństwo, które powinien dawać
@choochoomotherfucker Ja uważam, że choćbyś nie wiem jak się starała to nigdy nie będziesz równa mężczyźnie - tak nas stworzyła biologia, że każda płeć jest inna i każda wnosi do relacji co innego. Tu nie ma równości i nigdy nie będzie.
@brednyk:

I co twój komentarz wnosi do tego? Nie dajesz odpowiedzi na pytanie a co najwyżej wbijasz szpilkę ku własnej uciesze co niczemu tak naprawdę nie służy ale trzeba było to napisać żeby sobie humor poprawić tym że się komuś doebalo xD

Jak ja gardzę takimi ludźmi xD
@agacik92: różne rzeczy się tu czyta ale oglądać podcasty żeby ułożyć sobie swoje, własne życie to jakaś paranoja. Żeby te rady jeszcze szły od ludzi, którzy przeżyli życie z jednym, jedynym partnerem ale nie. Zwykle propagowanie łajdactwa, rozwiązłości i wygody. Do tego to się sprowadza, a na takich wartościach nie da się zbudować szczęścia w długiej perspektywie