Wpis z mikrobloga

@2xpapanalepiku Wszystko, co sprawia, że się rozwijasz ma sens. Obojętnie, czy jest to rozmowa z innym człowiekiem, przeczytanie ciekawej książki czy przesluchanie podcastu. Najpierw posłuchaj kilku odcinków, a dopiero potem oceń. Ta Pani psycholog jest bardzo spoko, wcale nie propaguje rozwiązłości.
uważasz, że tylko ludzie, którzy mają jeden związek w życiu mają prawo wypowiedzieć się na temat "jakości idealnego związku"?


@agacik92: odpowiadam: nie. Poza tym nie podoba mi się określenie jakości w odniesieniu do związku. Jest zbyt przedmiotowe.
A czy Ty możesz odpowiedzieć na moje pytania zadane wcześniej?
@2xpapanalepiku A skąd mam to wiedzieć? Ta Pani psycholog nie podawała swojej biografii życiowej, ile ma związków za sobą, jak długo jest z partnerem. Po co miałaby to robić i co mnie to interesuje? Jeżeli tak Cię to nurtuje to możesz sam do niej napisać - jak przesluchasz chociaż jeden odcinek to będziesz wiedział jak się nazywa :D
Równie dobrze możesz napisać do mojego ulubionego ojca Szustaka, który też świetnie mówi o
Czy uważasz, że skoro nie jest mężem to nie powinien się wypowiadać na temat związków w ogóle?


@agacik92: nie, wypowiadać się może, tak jak każdy inny specjalista. Może nawet na boku prowadzić cały biznes z tym związany, ciągnąć kasę z ludzi i dobrze z tego żyć jak te panie.
Ja chcę tylko powiedzieć że w życiu należy się kierować przede wszystkim własnym rozumem, zwłaszcza w kwestii związków.
@2xpapanalepiku A ja uważam, że tą wiedzę na temat związków należy zdobywać przez całe życie. Do tej pory żyłam w nieświadomości, że są tacy ludzie jak na przykład mitomani. Osobiście nigdy się z kimś takim nie spotkałam, ale gdyby nie dokument Stanowskiego o Natalii Janoszek i wpis jednej Mirabelki o swoim Ex, to do dzisiaj żyłabym w błogiej nieświadomi, że tacy ludzie istnieją gdzieś obok mnie.

Rozum w kwestii związków ma rację