Wpis z mikrobloga

@ogrodow_wonsz: @zielonkanawieki A widzicie otóż się mylicie. Są rasy jak np Basenji które w ogóle nie wydzielają żadnego zapachu i same przyjmują zapachy otoczenia. Poczytajcie zamiast wylewać frustracje na psiarzy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
ale pierd01icie, każdy pies pachnie inaczej. Jeden wali ostro a innego ledwo czuć nawet ja mu sierść powachasz. Więc nie, nie u każdego właściciela czuć zapach
  • Odpowiedz
@Malbor: tlumacz debilom xD Sam mam psa z wlosem i ladniej pachnie niz nie jeden wykopek. Co wiecej chlonie zapachy wiec zwykle pschnie np. perfumami. Osoby trzecie, nie "psiarze" rowniez to mowia. Jedynie po deszczu czuc zapach psa przez chwile.
  • Odpowiedz
z właścicielami psów to trochę tak jak z palaczami. Ci co nie palą od razu wyczuwają palacza


@zielonkanawieki: Jak wracam z dłuższej delegacji to nie czuje, a mam 2 psy. Od zapachu zależy bardzo wiele czynników jak ilość niewyczesanego martwego podszerstka, jakości jedzenia, kondycja skóra pod sierścią, gruczołów kałowych itp Ale przyznaje że do zapachów można się przyzwyczaić i nie zauważyć że coś jest nie tak - jak np stara kanapka
  • Odpowiedz
@Malbor: jak widać wyjątek potwierdza regułę. Bez powodu ktoś specjalnie takiej rasy nie wychodowal.
Nie myśl, że jestem przeciwny psom tak ogólnie, ale jeśli trzyma ktoś psa w bloku i cała klatka tym psem śmierdzi, to już trochę przesada.
  • Odpowiedz