Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy każda różowa zawsze bezwzględnie preferuje mokebe, kwadratoszczękich chadów, alvarów i innych egzotyczniaków wobec zwykłego białego człowieka?

Moja była na fotki umięśnionych facetów czy takich typowych chadów reagowała wykrzywieniem i mówiła że są niesympatyczni. Gdy za granicą trafiliśmy na grupkę bardzo postawnych czarnoskórych handlarzy pamiątkami to mówiła że ją przerażają, mimo że się uśmiechali i byli mili. Podobał się jej za to np. Sheldon z Big Bang Theory.

Po naszym rozstaniu jest z kolesiem poznanym na Badoo (była na randkach z Tindera ale jej się nie podobało, ogólnie narzekała na bezpośredniość facetów), myślałałem że ja wyglądam trochę jak stereotypowy informatyk, ale on jeszcze bardziej, w dodatku zarabia mniej niż ona i mieszka z rodzicami xd
Więc wcale nie poszła jako p0lka wyskakać się na mokebe gdy tylko znikły ograniczenia.

Mam jeszcze koleżankę która poznała takiego korpo-przeciętniaka o misiowatej urodze, który nawet nie ma prawa jazdy i chyba niewiele wyższy od niej (ona ma ze 170cm a on parę cm więcej). Czasami mówi jak to jest w nim zakochana.

Żeby nie było żadna z tych dziewczyn nie jest ulana, porąbana umysłowo czy coś. Są z przedziału 27-30 lat, inteligencję też oceniam na zdecydowanie ponadprzeciętną. Mówię o obecnej sytuacji, ale wcześniej też nie widziałem żadnej z nich z mokebe, erasmusami i innymi takimi.

Więc mamy tutaj dwa problematyczne przypadki. Są to przykłady, w których polki z własnego wyboru wchodzą w związki z przeciętnym białym polakiem. Czy faktycznie istnieją kobiety o takim umyśle, który nie każe im szukać mokebe, czy po prostu mają one jakiś syndrom wyparcia, a w głębi tli się głos, który w końcu odezwie się i każe iść po chada, egzotyczne geny itp.?

PS niedawno widziałem też na mieście parę (chyba), wysoka dziewczyna i trochę niższy facet, oboje uśmiechnięci.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #wzrostcel #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy Polka zawsze chce chada/mokebe?

  • ZAWSZE chce chada/mokebe (najwyżej to wypiera) 51.5% (121)
  • Nie zawsze chce chada/mokebe 48.5% (114)

Oddanych głosów: 235

  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Mordo, odstaw wykop, bo czytasz go zdecydowanie za dużo xD Takich kobiet jak Twoja była i koleżanka jest mnóstwo. Na czadów i murzynów też oczywiście leci jakaś część dziewczyn, ale wykopki z wiadomych tagów #!$%@?ą temat, bo jak zwykle wolą zwalić winę za swoje niepowodzenia na kogoś innego.
  • Odpowiedz
Czy każda różowa zawsze bezwzględnie preferuje mokebe, kwadratoszczękich chadów, alvarów i innych egzotyczniaków wobec zwykłego białego człowieka


@mirko_anonim: jak zadajesz takie pytanie to albo chcesz wywołać inbe stulecia albo jesteś tak chory umysłowo że tylko lobotomia ci pomoże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: W moim bliższym lub dalszym towarzystwie jest naprawdę masa kobiet. Średnia wieku 25-30 lat. Żadna nie jest z tzw. "chadem".
Z kolei wielu mężczyzn, którzy ogarniają życie czyli wyjechali do większego miasta i mają pracę też jakoś sobie poukładali życie. Inni, którzy zostali w miejscowości rodzinnej zazwyczaj ułożyli sobie życie z osobami, które poznali w latach szkolnych
Dlatego ja cały ten śmieszny ruch blackpill uważam za wygodne wytlumaczenie dla
  • Odpowiedz
ty się już weź na temat kobiet nie wypowiadaj


@AlienFromWenus: A niby czemu?? Z jakiegoś powodu cechy fizyczne u kobiet determinują wasze gusta. Cieszę się największym zainteresowaniem u grubych, mimo że grube też mają branie. Czemu? Nie wiem choć się domyślam.
Ale za to jakoś chude w ogóle na mnie nie lecą. Gdzie ten różnorodny gust? Jak to jest możliwe, że nie jestem w guście żadnej chudej laski?? No #!$%@?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Większość kobiet szuka chadów, ale to tylko w świecie wykopków.

Moje znajome i ja patrzą głównie na normalnych facetów i na to czy dobrze się z nimi spędza czas :)

Mam tylko jedną koleżankę, która patrzy się głównie na wzrost i wygląd oraz niezmiennie od czasów liceum zachwyca się jak facet jest "piękny". No i wiecie co? Wcale nie wychodzi jej w związkach, czasem pozna przystojniaka na miesiąc, a ten ją potem zostawia. Przeciętne kobiety jednak wolą stabilizację i budowanie trwałej relaji.
  • Odpowiedz
czy po prostu mają one jakiś syndrom wyparcia, a w głębi tli się głos, który w końcu odezwie się i każe iść po chada, egzotyczne geny itp.?


@mirko_anonim: jasne bro
  • Odpowiedz