Wpis z mikrobloga

  • 73
@Eurypides:

może i spędzę w kolejce 8 godzin, ale zapłacę 7 dych za wejście i będę walczył o wodę, żeby nie odpłynąć z wycieńczenia

siądę za siatką z moim 2 litrowym napojem i zobaczę jeszcze więcej, bo maszyny będą nade mną


Polack my son, choose wisely
  • Odpowiedz
Ale tak w ogóle po co wy to sobie robicie?
Płacić żeby stać w kolejkach?
Na terenie nie ma wody i ludzie tracą przytomność.
Żeby się nie przekręcić z odwodnienia napełniasz 0,5 butelki bo ci łaskawie pozwolili wnieść.
Zostać potraktowany jak jakieś bydło i podczłowiek bo u góry latają samoloty. Za płotu też widać jak latają. To nie F1 ani wydarzenie sportowe w hali. Nie rozumiem ludzi.
  • Odpowiedz
@Eurypides: Nawet nie wiedziałem, że były jakieś ograniczenia. W plecaku miałem 1.5litra wody plus dwa bidony po 0.5l dla dzieci. Kazali otworzyć plecak i nawet nie szperali. Wszedłem bez problemu.
  • Odpowiedz
  • 6
Już to przed chwilą napisałem ale napisze też tu.

Ograniczenie do 0.5 l zakorkowanej butelki wynika z kwestii bezpieczeństwa, taka butelka rzucona komuś w glowe wyrządzi mniejsze szkody niż 1l napój. Limit 0.5l jest na każdej imprezie masowej, dozwolony jest tylko plastik, zero szkła. Kwestia cen na imprezie to inna sprawa. Wiadomo każdy chce zarobić. Ale nie jestem pewien, czy zabronione jest wniesienie 4 butelek 0.5l, chyba nie.

Pracowałem dużo przy imprezach
  • Odpowiedz
@petarda:

Zostać potraktowany jak jakieś bydło i podczłowiek bo u góry latają samoloty. Za płotu też widać jak latają. To nie F1 ani wydarzenie sportowe w hali. Nie rozumiem ludzi.


Już nie rób kurtyzany z logiki bo w poprzednich edycjach było lepiej - nikt się nie spodziewał takiej porażki organizacyjnej. Poza tym podejrzewam, że za płotem też jest mnóstwo ludzi. Jak wejdziesz na płytę to zobaczysz też samoloty z bliska,
  • Odpowiedz
  • 132
@Eurypides: kazali mi na bramkach wywalic 1.5l muszynianke, potem se moglem kupic taka sama za 20pln po 30min stania w kolejce

kogos tam mocno pogielo
  • Odpowiedz
Płacić żeby stać w kolejkach?

Na terenie nie ma wody i ludzie tracą przytomność.

Żeby się nie przekręcić z odwodnienia napełniasz 0,5 butelki bo ci łaskawie pozwolili wnieść.

Zostać potraktowany jak jakieś bydło i podczłowiek bo u góry latają samoloty


@petarda: ale mogłeś o tym uprzedzić ludzi przed imprezą i kupnem biletów. Nie po fakcie.
  • Odpowiedz