Wpis z mikrobloga

Ale tak w ogóle po co wy to sobie robicie?
Płacić żeby stać w kolejkach?
Na terenie nie ma wody i ludzie tracą przytomność.
Żeby się nie przekręcić z odwodnienia napełniasz 0,5 butelki bo ci łaskawie pozwolili wnieść.
Zostać potraktowany jak jakieś bydło i podczłowiek bo u góry latają samoloty. Za płotu też widać jak latają. To nie F1 ani wydarzenie sportowe w hali. Nie rozumiem ludzi.
Już to przed chwilą napisałem ale napisze też tu.

Ograniczenie do 0.5 l zakorkowanej butelki wynika z kwestii bezpieczeństwa, taka butelka rzucona komuś w glowe wyrządzi mniejsze szkody niż 1l napój. Limit 0.5l jest na każdej imprezie masowej, dozwolony jest tylko plastik, zero szkła. Kwestia cen na imprezie to inna sprawa. Wiadomo każdy chce zarobić. Ale nie jestem pewien, czy zabronione jest wniesienie 4 butelek 0.5l, chyba nie.

Pracowałem dużo przy imprezach
@petarda:

Zostać potraktowany jak jakieś bydło i podczłowiek bo u góry latają samoloty. Za płotu też widać jak latają. To nie F1 ani wydarzenie sportowe w hali. Nie rozumiem ludzi.


Już nie rób kurtyzany z logiki bo w poprzednich edycjach było lepiej - nikt się nie spodziewał takiej porażki organizacyjnej. Poza tym podejrzewam, że za płotem też jest mnóstwo ludzi. Jak wejdziesz na płytę to zobaczysz też samoloty z bliska, wielu
Płacić żeby stać w kolejkach?

Na terenie nie ma wody i ludzie tracą przytomność.

Żeby się nie przekręcić z odwodnienia napełniasz 0,5 butelki bo ci łaskawie pozwolili wnieść.

Zostać potraktowany jak jakieś bydło i podczłowiek bo u góry latają samoloty


@petarda: ale mogłeś o tym uprzedzić ludzi przed imprezą i kupnem biletów. Nie po fakcie.