Wpis z mikrobloga

jest w ogóle jakiś rozsądny argument za tym że nie można mieć swojej wody czy coś na takich eventach? Lub jakichś koncertach? To jest jakieś #!$%@? dla mnie np. na koncertach można wnieść 0,5L wody ale bez korka. I stoisz #!$%@? od godziny 12 bo masz bilet na płytę i chcesz mieć dobry widok a koncert kończy się o 23 i nie możesz #!$%@? wody normalnie wnieść. Co to za jakieś #!$%@?
Zaqwsxe - >jest w ogóle jakiś rozsądny argument za tym że nie można mieć swojej wody ...

źródło: obraz_2023-08-27_023339409

Pobierz
@Cointreau Dni NATO jedna z najlepiej zorganizowanych imprez - zero problemów z wejściem, przechodzeniem miedzy częściami terenu, wjazd/wyjazd z parkingu. No ale tam doszli do wniosku, ze lepiej by ktoś zapalił butelkę z wodą, niżby miał ktoś umrzeć czy nawet zemdleć
@Papieszpolak6996 to był skok organizatorów na kasę - woda za grosze sprzedawana po 20zl. Oczywiście była tez za darmo - jak opieka medyczna, a gabinety prywatne kwitną. Bo o bezpieczeństwie niech nie mówią, w plecakach było mnóstwo innych przedmiotów, które mogłyby sie okazać niebezpieczne.
@Eurypides bo organizatorzy zwykle zatrudniają dedykowanych event plannerów - to osoby, które nie mają żadnej kompetencji, czy wiedzy innej niż doświadczenie. Doświadczenia nabytego po znajomościach. Tyle, że nawet za największą #!$%@?ę organizacyjną mają zapłacone - więc po co cokolwiek zmieniać.
Skopiuje regulamin w niezmienionej formie od 10 lat i w sumie fajrant. Później tylko zgrywanie króla na dworku i wmawianie, że jest zajebiście tylko ty problemy robisz bo masz śmieć chcesz aby
@Zaqwsxe takim wygodnym rozwiązaniem na które rzadko kto kręci nosem jest bukłak dla biegaczy albo wręcz plecaczek biegowy z bukłakiem. Na luzie masz wtedy do dyspozycji 2-5 litrów wody. Ostatnio na koncercie Rammsteina wniosłem bez problemu, podczas gdy przy bramkach stały stosy porzuconych butelek litrowych i większych. Dzieci miały zwykłe butelki z wodą, grzecznie oddały nakrętki a potem po wejściu od razu założyły nowe które miałem przygotowane ( ͡º ͜ʖ
enron - @Zaqwsxe takim wygodnym rozwiązaniem na które rzadko kto kręci nosem jest buk...

źródło: 963C78DC-8A9E-4116-BC2B-034F5F55D1FF

Pobierz
No i wielu ludzi kupiło bilety przez Internet i właściwie nie było opcji, żeby nie wejść, bo szkoda w takim razie wydanych pieniędzy.


@badziebadla: "Halyna, #!$%@? mnię to że jest skwar jak #!$%@? i nie mozna wnieść wody, zapłaciłem to wejdę coćbym miał udaru dostać".
@pogromca_krasnali: No wiadomo, nie-Janusz by powiedział "Kochanie, może być problem z wniesieniem wody, a interesuję się astrologią i karty mówią mi, że na terenie pokazów niczego nie kupimy. Co prawda jechaliśmy ze Świnoujścia i czekaliśmy na imprezę dwa lata, ale odpuszczamy, nie będę się przegrzewał. Pakuj się, może za dwa lata będzie chłodniej, w końcu to sierpień i można spodziewać się chłodu"