Wpis z mikrobloga

@blargotron Lizzo to jedna z najbardziej kasowych gwiazd pop, zdobyła kilka Grammy, chwalenie się, że jej nie znasz to jak nie znać np. Ryana Goslinga xD

a OP nie przeczytał podpisu pod Keanu xD
@ponton: Niczym się nie chwalę, tak samo jak nie chwalę się, jak kogoś nie znam, bo nie ma czym w obu przypadkach. I stwierdzam fakt. Co mnie #!$%@? gówno obchodzi jakaś gwiazdeczka popu? Nagroda grammmy? xD To miałoby jakoś mi imponować. Ja oceniam ludzi przez dokonania i włożony trud, a nie jakieś odznaki.
@stepBYstep: Ty przeczytałeś co jest napisane, ale nie zrozumiałeś. To autor artykułu tworzy narracje. Tak samo mogliby stworzyć artykuł bliźniaczy do tego z Keanu i napisać "Ona musi schudnąć" - i powołać się na jakieś komentarzy randmowów z neta i dalej w treści artykułu napisać, że jej fani jej bronią i ją wspierają. Ale zdecydowali się w jej przypadku na pozytywną narrację i nagłówek, a z Keanu poszli w drugą stronę,
@meltdown: a to Bright Side to czas nie jest powiązane z Bright Side na YT (polski kanał Jasna Strona) czyli wielki ruski konglomerat youtobowy (medialny)? Jeszcze się okaże, że za tymi wszystkimi ruchami lewicowymi stoją ruscy, którzy w ten sposób destabilizują zachód XD