Wpis z mikrobloga

@xzielono_mi: Jeżeli to mały sklep to właściwie każdy hosting ci przypasuje. Jeśli sklep będzie miał dużo zdjęć to polecam hostido.pl bo mają najwięcej przestrzeni dyskowej względem ceny. I na pierwszy rok jest promocja z kuponem WYKOP (chyba).
  • Odpowiedz
@Sunekkk: Nie ma to jak polecać swój hosting z konta prywatnego bo nikt by tak nie polecał hostingu jak właściciel.
Dlaczego nie wspomnisz, że masz 5GB, ale SSD, a nie o wiele szybsze dyski SSD NVMe? XD
A dodatkowo 2 razy niższy limit ram XD
Rzeczywiście Król XDD
  • Odpowiedz
@xzielono_mi: U nas dla pakietu SO25 NVMe jest limit 2 rdzenie procesora i 2GB ramu za 250zł netto (307,50zł brutto).
Dla pakiet SO50 NVMe limit jest 2 razy wyższy.
Z kodem WYKOP hosting 30% taniej.
W cenie hostingu masz migrację, także zmiana hostingu jest praktycznie niezauważalna.
  • Odpowiedz
@Beard: tak jestem właścicielem z3nbuksa i owh wydalo sie xD
xD
wole nielimitowany ssd niz nvme z limitem to oczywiste która opcja lepsza.....
nadal cena za gb to 30 zl vs 10 zl wiec wybor prosty ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Sunekkk: Nielimitowany SSD XDD
Nie kompromituj się. Twoje konto służy tylko i wyłącznie do polecania mydevil i small.
Dodajesz ten zenbox tylko po to, aby nie było, że jesteś powiązany z mydevil XD
Myślisz, że tego nie widać?
  • Odpowiedz
Mydevil i small to najtrudniejsze środowisko do pracy. Panel administracyjny oraz większość rzeczy odpalanych z CLI. Ja po testach nic dobrego nie mogę powiedzieć na ich temat.
  • Odpowiedz
@Beard: tak jest dokładnie xD
prezesi dużych spółek masowo siedzą na vypoku xD

@mc_staffu też na początku miałem problem się przywyczaic
ale wszystko jest prosto opisane
a jak z czym mam problem
to na szczescie support szybko dziala ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
Wracając do tematu, testuję obecnie hosting LH, pierwsze wrażenia takie, że cyberfolks ma na plus system kopii i tak zwany staging, gdzie wszystko mogę szybko i sprawnie zrobić z panelu administratora. W LH jest to proces ręczny po ftp lub z użyciem wtyczek, własnych skryptów.
  • Odpowiedz