Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które mają dziary lub planują sobie w przyszłości takowe zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest niewydziarany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do "gołych" rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko zrobisz w jeden dzień. Żeby się wydziarać, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy. #dziendobry #pdk
Pobierz Daktyl92 - Plusują osoby, które mają dziary lub planują sobie w przyszłości takowe zr...
źródło: temp_file2795698004021004706
  • 185
@Daktyl92 ja tam zupełnie poważnie bym sobie jakiś tatuaż zrobił. Ale nie znalazłem jeszcze estetycznego i pasującego mi wzoru. Chciałbym, żeby tatuaż miał jakieś przesłanie, a nie był tylko bohomazem. Żeby rysunek był dobry w nie machnięty byle jak, bo tatuażysta wczorajszy.
Myślałem nad imionami żony i dzieci wraz z datami urodzin, ale aż tak #!$%@? pamięci to nie mam XD

Odrzucają mnie wszelkie wymyślne czcionki i jakieś pseudomądre sentencje, których widuje
Tatuaże to robienie z siebie frankensteina. Jak kobieta zmienia płeć na faceta, to przechodzi faloplastykę, czyli pobiera tkanki z przedramienia w celu uformowania frankenpenisa. Wielu posiadaczy frankenpenisama tatuaże - wniosek: to są dwie strony tego samego medalu dysmorfii ciała - degeneraci się szpecą i okaleczają, bo mają defekt w postaci niskiego stopnia pofałdowania kory mózgowej. Każdy normalny człowiek instynktownie czuje odrazę.
Pobierz TypowyBaronNarkotykowy - Tatuaże to robienie z siebie frankensteina. Jak kobieta zmie...
źródło: 3527.fig.7
demoniczny tatuaż, bo JEMU się podoba? :)


@fuechsinn: Jasne. Tylko nie jemu ale sporemu gronu, zupełnie jak motylek nad dupą czy łańcuszek na kostce u różowych 10 lat temu. Żeby to jeszcze niosło ze sobą jakieś przesłanie, ale nie, póki co, to po prostu ma groźnie wyglądać, a wywołuje co najwyżej krindż lub pytania po jaką cholerę ktoś sobie wydziergał ciało demonami, skoro nie jest satanistą. Widocznie ten ktoś jest #!$%@?ęty
@eeehhh ? nie wierzysz, że dla kogoś coś może być po prostu estetyczne i może chcieć to mieć? co do tego ma, że innym też się podoba?

można robić coś nietypowego, pod warunkiem, że podoba się wyłącznie tobie lub reprezentuje jakąś filozofię, bo inaczej z powodu swoje poczucia estetyki jesteś "#!$%@?"? a w ogóle kto powiedział, że wszystko musi mieć jakieś przesłanie?
nie wierzysz, że dla kogoś coś może być po prostu estetyczne i może chcieć to mieć?


@fuechsinn: No nie, nie wierzę. Bo tyle to ma sensu i estetyki co tribale u sebiksa na Manieczkach 2005. My tu serio mówimy o ładnych demonach, prawda? O estetycznych demonach? To są te nowe kanony piękna?

a w ogóle kto powiedział, że wszystko musi mieć jakieś przesłanie?


Problem z tępymi zoomerami jest taki, że nie