Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które mają dziary lub planują sobie w przyszłości takowe zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest niewydziarany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do "gołych" rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko zrobisz w jeden dzień. Żeby się wydziarać, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy. #dziendobry #pdk
Daktyl92 - Plusują osoby, które mają dziary lub planują sobie w przyszłości takowe zr...

źródło: temp_file2795698004021004706

Pobierz
  • 185
  • Odpowiedz
@Daktyl92: Sam nie mam tatuaży ale niezłą bekę miałem czytając tamten wpis, już chyba w 3 komentarzu OP zaczął sugerować że tatuaże to jest jakiś żydowski spisek mający na celu zniszczyć "obiektywne piękno" cokolwiek by to miało znaczyć xD Psychiatryk to jakby nic nie powiedzieć a oni i tak będą sugerować że to tatuaże są wyznacznikiem chorób psychicznych a nie konserwatyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gokerson: podobnie, nie mam dziar i nie wiem czy bede miała, ale mówienie że ktoś jest jebnięty bo ma tusz pod skóra to troche słabo. Mimo iż nie rozumiem np tatuowania sobie czegoś na czole czy twarzy to nie bede kogoś za to wyzywać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Szmaciak: do fryzjera też idziesz na pokaz? chodzi o to, ze tak się ktoś może lepiej czuć, podobać się sobie xD. dlaczego dajesz #!$%@? o to co ma ktoś inny? świat to nie wieś 2k mieszkańców, ze sie coś robi na pokaz dla sasiadów.

Ogólnie najbardziej szczekaja ludzie których to nie dotyczy.
Nikt nigdy nie podszedl na ulicy by zhejtowac tatuaz, czemu? nie wiem choć się domysłam. Może dlatego, że typowy
  • Odpowiedz
@Daktyl92: zastanawiacie się często głośno czemu ten kraj taki jest i ludzie w nim tak się zachowują, a sami pielęgnujecie jak najwięcej podziałów nawet bezsensownych i tylko dla hecy :D

ps. mam kilka duzych tatuazy i nosze wszystkie zakryte :]
  • Odpowiedz
Nikt nigdy nie podszedl na ulicy by zhejtowac tatuaz, czemu? nie wiem choć się domysłam. Może dlatego, że typowy wykopek to skinnyfat 175cm.


Sam mam tatuaż jak 1/4 ludzi w biurze, a nie mam problemów psychicznych,


@dupxo997: Z mojego doświadczenia ludzie z dziarami to jedna z najmilszych i tolerancyjnych grup jakie można spotkać. Ale tak to jest gdy łączy cię hobby a nie nienawiść do drugiej osoby ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@L3gion:

Z mojego doświadczenia ludzie z dziarami to jedna z najmilszych i tolerancyjnych grup jakie można spotkać.


No chyba, że rozmawia się z nimi o kwestiach osób religijnych lub samych religiach, lub jakichkolwiek innych grupach opozycyjnych do ich punktu widzenia, to wtedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz