Wpis z mikrobloga

@swcc: na swoją jestem obrażony, bo założyć jej dokładkę z przodu to pół dnia w dupę i jeszcze na koniec wy*ebałem ją do śmieci (⁠┛⁠◉⁠Д⁠◉⁠)⁠┛⁠彡⁠
@swcc mazda mx-5 to ciekawe auto. Kilka lat temu kuzynka przyjechała na jakieś rodzinne spotkanie takim autem, nowym, kabrio, z dwulitrowym silnikiem. Wszyscy ach, och, nowa auto i jeszcze sportowe, i małolata za kółkiem. Efekt wow na pół powiatu. Przez pół dnia opowiadała, jaki to ogień w szopie, jak szybko można tym latać, jak świetnie przyspiesza i jak doskonale się prowadzi. Mówię jej, dobra, daj mi się przejechać, umieram z ciekawości. Droga
@miekki_am: złą jeździłeś, inne są, mówię Ci, spróbuj sobie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) dla niektórych 8s do 100kmh to szybko dla innego wolno. Te silniki jadą górą, chyba że sobie przeswapujesz na 2.5 z tej rodziny silnikowej i wystroisz na koniec. Z kolei o skrzyni biegów słyszałem samych superlatywach. I przede wszystkim
@UmiemSkibidi: ja mam NCka 5 miesięcy i chce go sprzedać, bo mam jakąś blokadę trzymać to auto pod blokiem, albo jeździć w deszczu... (Nie ma obecnie rdzy a nawet nie ma od spodu nalotu rdzawego) A garaż mam 7km od domu.